Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hangulatotok van most?...

Milyen hangulatotok van most? Átérzitek a karácsonyi hangulatot?

Figyelt kérdés

Most sétáltam a városban, de inkább volt ilyen kora tavaszi hangulatom, mint karácsonyi.


Egy pulcsi bőven elég volt, lehet, hogy ha sötétben a kivilágított városban sétálok akkor más, de nekem nagyon nem jött át idén a dolog.


dec. 26. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem igazán, van egy dolog ami nagyon aggaszt/bánt. Azon kívül a hasam is fáj, mert egyszerűen nem bírom már a napi háromszoros normál étkezéseket, annyira hozzászoktam a diétához.. így most hogy pár napig normálisan ettem, rájöttem, hogy nem megy.
dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
ÖrkényKrúdyHajnóczyHrabalVonnegut hangulatom van.
dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az időjárás miatt semmi karácsonyi hangulatom nincs. Itt most épp tavasz van.
dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem első év óta nincs karácsonyi hangulatom. Függetlenül az időjárástól
dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Gyerekkorom óta semmi se olyan, mint régen...

A '90-es években voltak rokonlátogatások, most meg mindenki elvan, olyan más minden...

dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Írok, írok, írok, sétálunk, eszünk mikor éhesek vagyunk, sütök... fenyőillat van - teljesen oké.


És szép tavaszias idő :D

dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most olyan semmilyen hangulatom/kedvem van, karácsonyi pedig abszolút nem is volt az utóbbi hetekben, illetve napokban sem. Pedig itt ülök a villogó karácsonyfa alatt, életem első bejglije is szuperül sikerült (a család konkrétan belélegezte a 4 tekercset, ami tök jó érzés, visszajelzés volt), és mégis..

Felénk is tavaszias idő van, az sem segít sokat a dolgon. Bár nekem idén annyira gyorsan elrepült az október-november, illetve a hónap eleje is, hogy lehet, ezek is bezavartak a karácsonyi hangulat hiánya körül.

dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pasz.

Idén nem jött át a karácsony szelleme.

De holnap vége, és lesz bót. :D

dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan az mint a hetes válaszolónál. Olyan semleges az egész, nem nagyon tudom hova tenni a dologokat, úgy érzem nincs egy normális érzelmi reakcióm semmire, hanem el kell gondolkodnom azon, hogy erre most hogyan kellene reagálnom úgy, hogy ne bántsak meg senkit stb. Mostanában amúgy is mindenre csak a vállam vonogatom, nem nagyon érdekelnek az emberek, ami ebben az időszakban különösen hátrányos, mert ilyenkor mindenki elvárja, hogy hihetetlenül boldog meg izgatott legyél az életük meg a dolgaik iránt, amikor elmesélik. Fárasztó.
dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom óta nem volt karácsonyi hangulatom.
dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!