Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha kertészként dolgozom,...

Gáz ha kertészként dolgozom, nem keresek sokat, de lelkileg jól érzem magam, mint pl ha egy irodában hajtanék?

Figyelt kérdés

Szeretem a munkám, a természetet, igaz anyagilag nem keresek valami sokat, de jobban érzem így magam, mintha egy irodában ücsörögnék.

Szerintetek ez rossz felfogás?



jan. 2. 12:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem érdekes lehet az élettörténeted, ha jól értem valami stresszesebb irodai munkáról váltottál, bár az még nem világos, hogy a kertészeti munka esetedben mit jelent.

Vannak, akik házak, nyaralók udvarát tartják rendben, például tuját nyírnak vagy ültetnek, füvet nyírnak, a fákat gondozzák, és egyéb udvar karbantartással egészítik ki.

Meg vannak akik inkább növényekkel foglalkoznak, dísznövényekkel, vagy zóldséggel és gyümölccsel, bár az meg már inkább mezőgazdaság mint kertészet. Egyik se gáz, sőt érdekes munka mind.

jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

15#

Olvasd el a 6.kommentet.

jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember utálja(vagy nagyon maximum közömbös) a munkáját. Ritka aki szereti, ezt becsüld meg. Én irodai melót végzek, ha tudnád hány stresszes,kiégett emberrel dolgoztam az évek során....hiába kerestek jól, az utálat miatt sokan váltottak.
jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!