Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csodálkoznak sokan,...

Miért csodálkoznak sokan, hogy egyre többen utálják a kölyköket?

Figyelt kérdés
Komolyan, már felháborító. Ha valaki gyerekkel költözik albérletbe pl, neked a neved kuss, mert a gyerek azt csinál amit akar, nem számít hogy te dolgozol és fáradt vagy, ő csak egy gyerek, aki azt csinál bármikor, amit akar! Te meg tűrjed a saját otthonodban, amiért rengeteget dolgoztál! Állandóan a hisztit kell hallgatni pl boltokban, a gyerek rongál, visít, ugrál, hisztizik, a tesókával fogócskáznak, ettől is a falra lehet mászni. Miért nem lehet normálisan viselkedni? Vagy ha nyugisan ennél pl étterembe, egy kis kcsog biztos, hogy ott terem valahol messzebb/közelebb és ordít meg visít.Az embernek egyszerűen sehol nincs nyugta tőlük.. :( Ezt egyre többen látják, és nem tolerálják egyébként, csak nem merik sokan mondani, mert akkor Chicago.. Mindig fejet kell előttük hajtani, elviselni bármi sz*rt is művelnek, mert azok csak gyerekek, és egy alattomos féreg vagy, hogyha csak csúnyán mersz rájuk nézni...és itt nyilván a szülő az első számú bűnös, de mégis csak a gyerek az, aki véghezviszi ezt a sok sz*rt, az embert még az agybaj kerülgeti.. Vélemény? Bocs ha nyers voltam, de nagyon mérges vagyok. 28N
jan. 7. 11:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Hát nem tudom, én sokat járok a városban, étteremben is, bevásárlóközpontban is, de én nem tapasztaltam ilyet. Évente egyszer talán ha látok hisztizo kisgyermeket, de annyi.
jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%

Igen, a szülő a bűnös, meg úgy általában a propaganda, hogy azt erősíti, nem számít mi van, darabszám legyen és onnan semmi nem fontos.


Ettől függetlenül kár ezeket a provokatív kérdéseket kiírkálnod a jó érzésű emberek mindkét oldalon elhatárolódnak az ilyen alpári véleménynyilvánítástól, de legalább a momzillák jól megmondhatják. Értelmetlen, sehova nem vezető veszekedés lesz belőle csak

jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De jó neked.. Lehet már úgy felhúzom magam, hogy vonzom ezeket..
jan. 7. 11:50
 4/23 A kérdező kommentje:
Alpári.. 🤣 Hát ez nem az, ez egy őszinte vélemény nyílvánítás.
jan. 7. 11:51
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Engem is sokat idegesítenek, éttermekben folyamatosan van nem is egy ilyen neveletlen kölyök, egy alkalommal a velünk szemben lévő asztalnál egy kb 5-6 éves gyerek lézerrel játszott, rohadtul élvezte, hogy mindenkinek süttetett a szemébe, persze a szülő rá se hederített, felőle meg is ehette volna szerintem, annyira elvolt az asztaltársaságában.

Másrészt az ilyen idegesítő kiskölykök viselkedése csakis a szülő hibája, mert sokan csak megszülik a gyereket, aztán berakják egy telefon/tablet elé, oszt jólvan, csináljon amit akar, aztán csodálkoznak, hogy már 5 évesen figyelemhiányos és 0-24ben ordít

jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Engem is idegesítenek. Eddig legrosszabb eset az volt, hogy 11 órás repülőutra vitték a kisgyereket. Végig bömbölt, mögöttem ült, kész pokol volt, piszkalta a fejem, rugdosta a székem, kihúzta a fülemből a fülest, nem hagyott aludni. Ha szoltam az anyukának, akkor "jaj, még kicsi, nem érti" "jaj, csak játszik" "addig is csönben van" vàlaszokat kaptam. Amikor meg rászoltam a gyerekre én voltam a hülye
jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
#4: Igen alacsonyan lehet a léc, ha neked ez a stílus rendben van...
jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%

Érdekes módon nekünk tűrni kell, hogy valamit minden nap fúrnak, mert fel kell újítani, hogy megy a zene, mert bulizni kell, hogy kiabáljanak, mert beszélgetni kell, hogy a kutya ugasson, mert az a dolga stb., de most már azért is szégyelljem magam, mert gyerekem van.


Az általad leírt problémát rakás helyzetre lehetne vonatkoztatni, de Te a gyerekekre koncentrálsz.


Az általad

jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
7# Nem szoktam igy beszélni,de amikor több éve tűrsz és tűrsz ,kiborul a bili. De gondolom te aztán nagyon tökéletes vagy :D
jan. 7. 12:18
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálom úgy általában a gyerekeket, de ja, sok szülő ad rá okot, hogy az övét utáljam.


Játszótér mellett lakunk, alapból nem zavar a zsivaly, de amikor este 11kor még lent toporzékol Ödönke, meg egy kővel veri a hintavasat, az felhúz. A párom kiszólt, hogy lassan be kéne fejezni, erre anyuka idegbeteg módjára felcsengetett, hogy a krv anyánkat, hogy mi ilyenkor már dögleni akarunk.


Vagy mikor az Auchanban ordítva belémtolja a gyerek a kocsit, mert ő autóversenyzőset játszik, az apja meg vihog, hogy hát a fiúk ilyenek.


Hát ameddig ilyennek neveled, igen.

jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!