Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csodálkoznak sokan,...

Miért csodálkoznak sokan, hogy egyre többen utálják a kölyköket?

Figyelt kérdés
Komolyan, már felháborító. Ha valaki gyerekkel költözik albérletbe pl, neked a neved kuss, mert a gyerek azt csinál amit akar, nem számít hogy te dolgozol és fáradt vagy, ő csak egy gyerek, aki azt csinál bármikor, amit akar! Te meg tűrjed a saját otthonodban, amiért rengeteget dolgoztál! Állandóan a hisztit kell hallgatni pl boltokban, a gyerek rongál, visít, ugrál, hisztizik, a tesókával fogócskáznak, ettől is a falra lehet mászni. Miért nem lehet normálisan viselkedni? Vagy ha nyugisan ennél pl étterembe, egy kis kcsog biztos, hogy ott terem valahol messzebb/közelebb és ordít meg visít.Az embernek egyszerűen sehol nincs nyugta tőlük.. :( Ezt egyre többen látják, és nem tolerálják egyébként, csak nem merik sokan mondani, mert akkor Chicago.. Mindig fejet kell előttük hajtani, elviselni bármi sz*rt is művelnek, mert azok csak gyerekek, és egy alattomos féreg vagy, hogyha csak csúnyán mersz rájuk nézni...és itt nyilván a szülő az első számú bűnös, de mégis csak a gyerek az, aki véghezviszi ezt a sok sz*rt, az embert még az agybaj kerülgeti.. Vélemény? Bocs ha nyers voltam, de nagyon mérges vagyok. 28N
jan. 7. 11:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%
Én a hülye szülőket utálom, szerencsétlen gyerek nem tehet róla, hogy szinte bárki képes szaporodni.
jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember csak legyártja, - mint bevételi forrást és az élet őt kellemetlenül érintő problémáit hárító pajzsot - a gyereket, de nem veszi számításba, hogy ő, - mint gondviselő szülő, - alkalmas-e a szülői szerepkörre és éppen ezért van, hogy csak későn derül ki az alkalmatlanság és részben köszönhető a szimpla emberi irigy butaságnak is, hogy ami másnak van, az feltétlenül kell, hogy legyen neki is...

Nincs türelme, idege, szorgalma, következetessége az erőltetett gyerek vállaláshoz és éppen ezért nem, vagy csak a számára éppen elégséges mértékig törődik a gyerekével. -Ez nagyjából addig a szintig terjed az ilyen emberek esetében, hogy a gyámügy ne találjon fogást rajtuk, - építő jellegű észrevételek szóba sem jöhetnek náluk.

Sokszor elég lenne csak - a személyre szabott lustaságon, kényelmen felül kerekedve - levinni egy-egy órára a gyereket a legközelebbi játszótérre, - hogy esélyt adjon a gyereknek a fáradt gőz leadására, - de a kifogásokat sokkal egyszerűbb legyártani, mint felelősséggel foglalkozni a már legyártott szerencsétlennel, akit megfoszt mindentől a szülő, ami által emberré válhatna. Az esély pedig közel nulla százalék arra, hogy egy túlfejlett egójú buta farönk észrevegye magát, - letudja annyival, hogy ő legyártotta a gyereket és ettől kezdve mindenki csússzon-másszon előtte, mint "rendkívüli biológiai csoda" megalkotója előtt.

Aztán jönnek a "kék fényben" az egymásra lapátolt hírek, hogy "Megkéselte az anyját!", "43 késszúrással légkondícionálta 500 forintért a nagyapját!" hírek...

Vajon miért? Mi által válhatott ilyenné egy embernek születő lény?

jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
81%

Én nagyon. Felettünk van egy gyereket nevelő pár.


Oké, nem probléma. A probléma az, hogy a hülyegyerek átlag naponta 1,5 órát rohangál, vagy visít, vagy ordít.

Felmentünk szólni, de nem csak én, hanem a mellettünk lévő szomszéd is, aki nem is közv. alattuk lakik.


Mi volt a válasz? Gyerek, hadd csinálja.


Oké. Azután ráhívtam a rendőrt - nem jókedvemből, hanem mert úgy üvöltött a gyerek, mintha élve nyúznák.


Azután az apuka ENGEM fenyegetett meg, hogy megver, ha mmég egyszer rendőrrel zaklatom.


Jó, nem zaklatom. Hajnali hatkor felb...om a zenét, hadd szóljom (hattól lehet zajos tevénykenységet folytatni).

Felébred a gyerek? Oké, nem az én bajom.


Konkr. miközben ezt írom, most is rohangál, és közben ordít.

jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!