Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyakorin miért olyan lényege...

A gyakorin miért olyan lényeges kérdés ha valaki egy témâval kapcsolatban ír hogy hàny éves vagy?

Figyelt kérdés
Ha csak nem ismerkedni akar valaki😀Szerintem lenyegtelen hogy 60 vagy 20 eves aki valaszol ha jo valaszt ad,kifejti a nézeteit.
jan. 16. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Én nem látom, hogy sokan foglalkoznának ezzel.
jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Vannak olyan kérdések ahol fontos lehet, de tényleg sok helyen full feleslegesen kérdezik meg, gondolom azért mert, ahogy írtad is, ismerkedni akarnak.
jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Pl Nem mindegy hogy vki tapasztalatlan es azert nem tud vmit, vagy mert 40 évesen hülye.
jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem lényeges, csak aki érettebb, annak valószínű több tapasztalata van bizonyos dolgokban. Én néha odaírom, hogy 50+/F vagy 54/F, ha érdekesnek találom a koromat a hozzászólásnál. De nem mindeg kell. Mondjuk én is tudok hülyeségeket válaszolni, ha idegen vagyok valamiben, vagy akkor ha gyökeresen más a véleményem, mint a fiataloké. De ettől még nem fogok nyerni, sokszor le is pontoznak, ami a "vaskalposságomat" mutatja. De tudom, hogy eltelik 30 év és ők is lesznek majd hasonló helyzetben.
jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Ja, vagy mert tapasztalt és hülye is mert már eléggé idős szinte öreg! :D
jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom. 37/F
jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Sokszor van jelentösége: ha pl. a szülök azr akarják, legyen önálló, nem mindegy, hoyg 18 éves, vagy 35, ha valaki fözéssel, továbbtanulással, egészséggel kapcsolatosan kérdez, egy 16 évesnél elmegy a tudatlanság, 30 fölött nem igazán - szóval arról is függ, miröl van szó.
jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
1-es nekem tegnap ota ezt harman is megkerdeztek uzenetben abbol ketto semmi hozzaszolast nem irt csak a koromat kerdezte 🙂
jan. 16. 18:50
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Van olyan, hogy addig fölösleges is írni, míg a kort nem tudjuk.
jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Thunderfairy ***** válasza:
79%
Akkor nagy esélyel értelmetlen hülyeségeket kérdeztél. Mert ilyeneknél szókják megkérdezni általába.
jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!