Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyakorin miért olyan lényege...

A gyakorin miért olyan lényeges kérdés ha valaki egy témâval kapcsolatban ír hogy hàny éves vagy?

Figyelt kérdés
Ha csak nem ismerkedni akar valaki😀Szerintem lenyegtelen hogy 60 vagy 20 eves aki valaszol ha jo valaszt ad,kifejti a nézeteit.
jan. 16. 18:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Aki privátban kíváncsiskodik, azt töröld, vagy tiltsd.

A kérdésnél lehet értelme rákérdezni, hogy az ember célzottabban válaszolhasson. De a privátokat legtöbbször még én is kukázom, főleg ha tapintatlan, személyeskedő, vagy goromba.

jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azt aki csak a kort kerdezi tiltom
jan. 16. 19:48
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

A gyakorikérdések oldal felhasználóinak a nagy része 15-25 év közötti, és egy ilyen korban lévő embernek, még közel sincsen akkora élettapasztalata, hogy az adott kérdésre hasznos választ tudjon írni.

A kérdező jobban jár, ha az interneten máshol kutatja fel a választ, a kérdésére. Nagyon sokan csak szórakozni, és TROLL-kodni járnak ide, így egy adott kérdésre, a válaszok igen csak megkérdőjelezhető.

jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Én oda szoktam írni, mert gyakran releváns. Karrier/egyetem szempontjából is, illetve pl kapcsolat, együttélés stb. 22 éves vagyok, mostanában élem meg igazán a felnőtté válást (diploma, összeköltözés, teljes állás). Ha írok valamit, pl párkapcsolati témában, akkor relevánsnak érzem a koromat meg a kapcsolatom hosszát is.


Persze rengeteg ismerkedős privátot kaptam már csak arra, hogy "22N", akkor is, ha két mondat volt a válasz és az első mondat az volt, hogy boldog párkapcsolatban élek.


Szeretek segíteni, de tudom, hogy kb a tojáshéj a seggemen és fordított esetben én is szeretném tudni, hogy a tanács/elgondolkodtató kérdés kitől jött. Azért írom le a korom, hogy ezzel árnyaljam a válaszom.

jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14.es az oke,ha odairod valasz utan.Nekem az a furcsa hogy valaki ir privatot es semmi mast nem ir csak annyit hany eves vagy.

A masik ha megirod a korod van hogy jon a kioktato valasz pl.ha fiatal valaki akkor nem kellene komor temakkal foglalkozni,ha meg a 30-40 eveiben van es problemaja akad valamivel jon olyan valasz hogy gyerekes ezzel foglalkozni.Bar kevesebb akik ilyenek de azert vannak.Ezert nem szeretek neha kort irni mondani nehogy tul fiatal,zoldfulu vagy epp tul oreg legyek ahhoz hogy felmerul bennem egy kerdes vagy problema.

jan. 16. 21:58
 16/18 anonim ***** válasza:
92%
A nagyon zavaró az, hogy sokan épp nem ott írnak kort/korosztály-tartományt, ahol nagyon csak kellene. Pl.: valaki beszélgetni szeretne másokkal az "ismerkedés" rovat szerint: ott pl.: fontos lenne, mert nem mindenki szeretne egy 10-en évessel beszélgetni mondjuk 40 évesen.
jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%
A pedok igy vadasznak...
jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
92%

Arra mindig találsz egy értelmi fogyatékost itt, aki egy tárgy színe kapcsán is képes beküldeni ezt a "kérdést"!

Pl. "Hogyan moshatok ki egy foltot a(z) ... (ruhából)?"

Fogyaték: "Hány éves vagy?"

- Nem kommentálom tovább! :DDD

jan. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!