Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted súlyos betegnek...

Szerinted súlyos betegnek vagy ''komoly" betegnek számítok?

Figyelt kérdés

nos 24 éves vagyok. egészséges a májam, egészséges a vesém, egészséges a tüdőm, egészséges a belem, a gyomrom is egészséges, a hasnyálmirigyem is, a szívem is egészséges. tehát belső bajom nincs azonban: rosszul látó vagyok nagyfokú rövidlátás retina elvékonyodással. egyik szememen már vakság van retina válás miatt. másik szememre 15%ot látok szemüveggel müteni nem lehet. diagnozis: egyik szem vaksága, csökkent látás másik szemen. retinális elváltozások.

ehhez társul nekem egy nagyfokú kétoldali idegi hallásvesztés. jobb fülemen es a bal fülemen is 80dB hallásküszöb. csak is hallókészülékkel hallok ha kiveszem a készüléket és 2 méterről sikít valaki azt sem hallok.. itt a diagnózis kétoldali idegi hallásvesztés. plusz van egy gerinc ferdülésem,

... nos ennyi lenne..


komplex minősítés alapján 12% az egészségi állapotom és 88% az osszverzeti károsodás


jan. 24. 19:07
1 2
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek elég súlyos betegségek és komoly fogyatékosságok.
jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Rokkant vagy ezzel a 88%-kal, nem?

Igen, szerintem ezek egy laikus szempontjabol sulyos fogyatekossagok.

A 88% is beszédes adat.

jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Koraszülött voltál?

jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

A privátra:


Okkal véglegesítettek, ezekből nem fogsz semmilyen kezelés hatására meggyógyulni, emiatt van a véglegesség megállapítva.


Ha valakinek nincs keze/lába, mindegy, mennyire fiatal, vagy mennyire van szellemileg rendben, a leszázalékolása neki is végleges, mert nem fog kinőni egyik végtagja sem.


Ennyi kérdés és válasz után elfogadhatnád, egyszerűbb lenne az életed.

jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
háziorvosom mindig kiabál hogy nem vagyok én olyan beteg... nincs komoly bajom... mindig ezt mondka kedves doktornő és kiabál
jan. 24. 19:34
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Barhol ingyen parkolsz es segekyt kapsz.
jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem inkább azért kiabál, mert megszállott vagy témában? Ha nem csak itt ismételgeted ugyanazt a kérdést évek óta (egy kérdésedből kiderül, hogy a neten más fórumokon is bombázod az orvosokat), akkor egy idő után lehet elegük lesz az embereknek belőled. Gondolom az sem véletlen, hogy innen tiltottak, annyiszor lett jelentve hogy ezt már többször megkérdezted.


Nem lehet kellemes az állapotod és az élet ami vele jár, de kénytelen leszel beletörődni, hogy ez van.

jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

5.

Végtaghiányos emberek vegzálnak felülvizsgálaton.

Egy embertelen, genny az egész rendszer. :(

(És a jogszabályok(

jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%

Szégyelljetek magatok, hogy így viselkedtek ezzel az emberrel.

Igen, ezerszer megkérdezi és ezer egyedjére is regisztrál, mert reményvesztett hendikepes.

A rendszer, amiben tengődik meg aljas és embertelen.

Örüljetek, hogy egészségesek vagytok!

jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!