Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinál ilyet valaki?

Miért csinál ilyet valaki?

Figyelt kérdés

Van a családban egy gyönyörű lány, már gyerekkora óta tornázik versenyszerűen, szinte mindene tökéletes. Ennek a lánynak van egy nagyon kövér pasija. A srác már alig bírja el magát, és komolya mozgási nehézségei vannak. Már itt érthetetlen, hogy miért vannak együtt, de a legdurvább az, ami a hétvégén volt. Születésnapozás volt az egyik korlátlan fogyasztásos étteremben, és miután már a bizonyos lánynak a pasija jól lakott, a csaj hozott neki még egy tányérral. Majd egy másikkal. Szegény srác már szuszogott, látszott rajta, hogy nem bírja, a többiek is mondták a lánynak, hogy hagyja szegényt, eleget evett, de a lány rájuk förmedt, hogy ne szóljon bele senki, majd ő tudja, hogy mennyit kell ennie a párjának. A srác meg szó nélkül csak evett tovább. Szürreális volt.


Nem untatnálak titeket a családfával, és ki mikor hogyan vált el, házasodott újra és lettek gyerekei, de a lényeg az, hogy ez a lány bár családtag, kb évente egyszer látom, semmit nem tudok róla, nem vagyunk olyan viszonyban, hogy faggassam, vagy beleszóljak bármibe is. A srácot is most láttam először.


A lényeg: miért csinál bárki is ilyet? Mi ennek az értelme? Kérdeztem a többieket, és elvileg mindig ezt csinálja vele.


jan. 29. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt több kérdés, ahol egy srác írta, hoyg barátnöjének a borzasztó kövér srácok tetszenek, öt ezért direkt hízlalja.
jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Azt gondolod ezt beveszi valaki?
jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez valamilyen pszihoszexuális játék jelenség lehet. Az egyik vagy másik élvezi ezt kiszolgáltatott helyzetet, hogy valakit így felhizlalnak. Vagy az a célja a hizlalásnak, "elcsufitásnak", hogy esélye sem legyen másik párt találni, így kényszerűen együtt maradnak. A aki hizlalja annak például sulyos koros önbizalomhiánya kisebbrendűségi érzése van, ezért aztán féltény természetű, és ezzel a hizlalással probálja garantálni, hogy másik ne találhasson magának másik kapcsolatot.

Ezeket találomra írtam, de a két személyiség függvényében, valami hasonló bonyolult érzelmi, szexuális játszmázás lehet a háttérben.

jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom elképlezni,amit a hármas.Vagy még esetleg gazdag a pali.
jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!