Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért szeretik...

A magyarok miért szeretik ennyire ezeket az idétlenkedős reggeli rádióműsorokat?

Figyelt kérdés

Néhány éve bekerültem egy irodába, ahol főleg mérnökök között dolgozom, tehát azt sem lehetne mondani, hogy igénytelen, egyszerű emberek között lennék.

Mégis minden nap 10-ig bömböl a Bochkor. Bochkor szegény sosem volt egy professzor, semmivel sincs igazán képben, még az angolkiejtése is elég vicces, de nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy a "humora" nem humor, hanem idétlenkedés, másokon élcelődés. Tényleg olyan a műsor, mint ha átlagnál max. egy fokkal értelmesebb, pökhendi emberek részegen vicceket mesélnének egymásnak.


Valamiért mégis ez az egyik legnépszerűbb reggeli műsor. Tudom, hogy a magyarok alapvetően nem az igényességükről híresek, de számomra akkor is felfoghatatlan, hogy még okosabb emberek közül is sokan szeretik őket.



febr. 2. 06:52
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
15%
Gyk-n kiírni egy ilyen kérdést főnyeremény. Annyi itt a búvalb*szott ember, h tuti szinte csak támogató választ kapsz. Mint ahogy a mellékelt példa is mutatja. XD
febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, én se szeretem őket, se a Balázskát, egyik rosszabb, mint a másik. Áttértem 1 helyi rádióra, ahol értelmes párbeszéd megy, de ha őket se bírom, akkor megy valami podcast a Spotify-ról
febr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
29%
Én bevallom, hogy Balázsék műsorát szoktam hallgatni. Pont akkor megyek szolgálatba vagy jövök onnan haza. A Rádió 1 zenéit hallgatom és közben ha beszélnek Balázsék, meghallgatom. Vadon Jani távozását sajnálom. Valahogy Ábel Anita nekem nem rokonszenves. Viszont ha jó a téma kielemzik, kompetens embereket behívnak a beszélgetésbe, nekem ezzel semmi bajom. Bochkorékkal sem. Laza könnyed műsorok ezek, pont azért, hogy mellette jobban telik az idő, néha mosolyt csal az ember arcára. Én, ha nagy ritkán nem vagyok erre vevő, akkor a Bartók rádiót halllgatom, ha valami szép dallamos komolyzene megy rajta.
febr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
64%

Bocskor már a 90-es években sem volt szimpatikus, sőt inkább ellenszenves.

Azután a vénember párjával együtt, meg egy nagy semmi volt.

Amit összeokoskodnak egyszerűen érdektelen számomra.

Balázsék néha viccesek, ha elkapom valahol a műsoruk egy foszlányát.

De én azt látom, hogy nem valami színvonalas egyik rádió sem.

Béna zenék ismétlődnek, mintha nem.lenne más, a témák ugyan azok a klisék.

Ráadásul én kb. 10-11-ig nem térek magamhoz, így reggel a szófosás, zene inkább idegesít, mint feldob.

Munka közben meg zavaró is a céltalan fecserészést hallgatni.

A mérnököket nem zavarta munka közben?

febr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
60%

Én szoktam nagyritkán utazni mindig az megy a rádióban vagy sebestyén balázsék a másikon

Nekem Sebestyén jobb, viccesebb, jobban és gyorsabban kapcsol az agya mint Bocskornak és ez egy rádiós vagy élő tévésműsorban fontos dolog

A magyaroknak általában sajnos semmire nincs igényük ami a normál nemzetközi színvonal lenne kivétel pár embert

febr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
28%
13-as válaszoló vagyok. A magyar besavankásodott frusztrált búvalbaszottság iskolapéldája, hogy azért lepontoztatok, mert nem kezdtem el fröcsögni a hazai rádiók ellen, hanem szeretem hallgatni. De jó hogy ez egy virtuális vita. Különben meg is lincselnétek hogy ez volt a véleményem?
febr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
59%
Mert igénytelenek, én soha nem hallgatok ilyen rádiókat, idegesítő ahogy pofáznak.
febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként is a reklám a lényeg, - nem kell mögé tartalom!
febr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

6:


Ez mondjuk tényleg igaz. Azért az átlag magyar nem az eszéről vagy igényességéről híres, és eléggé frusztrált is a saját élete miatt. Ezért gondolom, könnyen azonosulnak Bochkor faék egyszerűségű humorával.

A betelefonálók és a lakosság legbutább rétegéhez tartoznak.


Mondjuk azt észrevettem, hogy Magyarországon a legtöbb társaságban is jellemző az egyszerűbb emberek között ez a másokon élcelődő humor, nekik gondolom, vicces, hogy Bochkor transzneműeken vagy bicikliseken élcelődik.



7:


:)


Megfigyeltem, hogy aki vmi igénytelen humortalan emberért rajong (legyen az Kiss Ádám, Czibók vagy Bochkor), eléggé agresszív és mindig ezzel a dumával jön, hogy aki nem szereti, nem érti :D

Az nem baj, hogy nálad alacsonyan van a léc, de ne legyél dühös azokra, akik igényesebbek.

febr. 2. 08:13
 20/60 anonim ***** válasza:
38%
A legfontosabb kimaradt. Ők mit mondtak az őszinte érdeklődésedre a témával kapcsolatban?
febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!