Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért szeretik...

A magyarok miért szeretik ennyire ezeket az idétlenkedős reggeli rádióműsorokat?

Figyelt kérdés

Néhány éve bekerültem egy irodába, ahol főleg mérnökök között dolgozom, tehát azt sem lehetne mondani, hogy igénytelen, egyszerű emberek között lennék.

Mégis minden nap 10-ig bömböl a Bochkor. Bochkor szegény sosem volt egy professzor, semmivel sincs igazán képben, még az angolkiejtése is elég vicces, de nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy a "humora" nem humor, hanem idétlenkedés, másokon élcelődés. Tényleg olyan a műsor, mint ha átlagnál max. egy fokkal értelmesebb, pökhendi emberek részegen vicceket mesélnének egymásnak.


Valamiért mégis ez az egyik legnépszerűbb reggeli műsor. Tudom, hogy a magyarok alapvetően nem az igényességükről híresek, de számomra akkor is felfoghatatlan, hogy még okosabb emberek közül is sokan szeretik őket.



febr. 2. 06:52
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%

"Csak zenét engednék vagy csendet."


Ahogy mondod! Te vagy az én emberem!

febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
Időközönként le-le törik egy-egy antenna itt-ott egy-egy pici figyelmetlenség miatt...
febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
91%
Nem hallgatok reggeli műsort pont ezért. Akárhová tekerem a rádiót, vagy a bocskor, vagy a balázs, esetleg a pordán petra idétlen idegölő vihogását lehet hallani. (szándékosan kisbetű) Ezért már jó ideje 10:00 kor kapcsolok rádiót.
febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
80%

És milliókat tesznek zsebre a sok idétlen f@szságért!

Erre még én is képesebb vagyok, ha gyenge pillanatomban találtok!

febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim válasza:
30%
#31 Érdemes a Club MTV-t megnézni a klubzenéért.
febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
A sok sz@r ("reklám") között nem bűzlik orrfacsaróan a fos ("műsor")!
febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
Mert elfelejtettek az emberek beszélgetni, egymás között sem megy már a poénkodás, diskurálás, inkább hallgatják ezeket az erőltetett szarokat. Ennyi "jó dumát" én is összehozok bármelyik haverommal, mondjuk egy két órás út alatt. Sajnos az emberek jelentős része erre már képtelen, inkább csak hallgatja/nézi. Mint a sportot, szekszet, akciót... igazából mindent, ami jó :)
febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó, hogy egy irodában állandóan hallgatni kell valamit. Főleg bömböltetve. És aki csendre vágyik? Vagy zenére, azon belül is a saját stílusára? Én nem engedném a közös rádióhallgatást. Dugja be a fülébe az, aki kíváncsi rá.
febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak meghallom, már menekülök! Szomorú, hogy erre van igény és ezért a táska fosért, amit műsornak mernek nevezni, még fizetést is kapnak.

Nem vagyok diplomás, de számomra ez akkor sem színvonal.

febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
Súlytalan emberek vergődése nem szembetűnő a végtelen sz@rfolyamban.
febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!