Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért szeretik...

A magyarok miért szeretik ennyire ezeket az idétlenkedős reggeli rádióműsorokat?

Figyelt kérdés

Néhány éve bekerültem egy irodába, ahol főleg mérnökök között dolgozom, tehát azt sem lehetne mondani, hogy igénytelen, egyszerű emberek között lennék.

Mégis minden nap 10-ig bömböl a Bochkor. Bochkor szegény sosem volt egy professzor, semmivel sincs igazán képben, még az angolkiejtése is elég vicces, de nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy a "humora" nem humor, hanem idétlenkedés, másokon élcelődés. Tényleg olyan a műsor, mint ha átlagnál max. egy fokkal értelmesebb, pökhendi emberek részegen vicceket mesélnének egymásnak.


Valamiért mégis ez az egyik legnépszerűbb reggeli műsor. Tudom, hogy a magyarok alapvetően nem az igényességükről híresek, de számomra akkor is felfoghatatlan, hogy még okosabb emberek közül is sokan szeretik őket.



febr. 2. 06:52
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
17%
Jó hülyék, normális magyar a Balázsékat hallgatja.
febr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
A Balázsék még a Bochkornál is sokkal rosszabb...Azt tényleg csak prolik hallgathatják.
febr. 2. 07:03
 3/60 anonim ***** válasza:
39%

Ennek mi köze a magyarsághoz?


Meg akkor Te most nem vagy magyar, mert nem szereted?

febr. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
50%
De szeretem, mikor magát tanult embernek tituláló személy más ízlését kritizálja… Arra esetleg gondoltál, h nálad kevésbé savanyú emberek ezeken a műsorokon (pl Balázsék, vagy a Bochkor) jól szórakoznak?
febr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
55%
Azért imádják ezeket a "műsorokat" bizonyos emberek, mert ugyanolyan szinten nyomoroncok lélektanilag, mint akik képesek ezt kitolni az éterbe/internetre "műsorként". Találkozik nívó a nívóval...
febr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
67%

A Balázs és hasonló kaliberű egyedeknek van egyfajta "A másikat lenézem" stílusa: imádják kifigurázni a másikat, amivel valószínűleg kompenzálják a saját *r életüket.

Erre nagyon is vevő a magyar, mert hisz a közéletben is megvan a mondás, miszerint:

"Más pokla a te paradicsomod".

febr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
28%

Speciel a bocskornak jó humora van, legjobbak akkor voltak, amikor még együtt volt a trió.

Az meg, hogy valakinek nincs humorérzéke, mert egy poénra csak néz buta arccal előre, nem a Magyarság a hibás...

Ismertem olyan embert, akire úgy kellett rászólni, hogy ez vicc volt, tessék nevetni.

Egyszerűen agyilag nem fogta fel.

febr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
41%
Mert a franciák vagy a mexikóiak nem szeretik az ottani ilyen műsorokat?
febr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
69%
Nem szeretik csak nincs más sajnos.
febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
72%

Speciel, számomra nem vicces folyamatosan másokat cikizni, mások nyomorán vihorászni, mint egy banánon osztozkodó csimpánz! De embere válogatja!

Emlékezem én még arra a Balázsra is, aki tolta az igénytelen hülyeségeit ezerrel, aztán belefutott egy személyesen őt érintő traumába! Naná, hogy lapított, mint kutyaürülék a fűben!

febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!