Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért szeretik...

A magyarok miért szeretik ennyire ezeket az idétlenkedős reggeli rádióműsorokat?

Figyelt kérdés

Néhány éve bekerültem egy irodába, ahol főleg mérnökök között dolgozom, tehát azt sem lehetne mondani, hogy igénytelen, egyszerű emberek között lennék.

Mégis minden nap 10-ig bömböl a Bochkor. Bochkor szegény sosem volt egy professzor, semmivel sincs igazán képben, még az angolkiejtése is elég vicces, de nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy a "humora" nem humor, hanem idétlenkedés, másokon élcelődés. Tényleg olyan a műsor, mint ha átlagnál max. egy fokkal értelmesebb, pökhendi emberek részegen vicceket mesélnének egymásnak.


Valamiért mégis ez az egyik legnépszerűbb reggeli műsor. Tudom, hogy a magyarok alapvetően nem az igényességükről híresek, de számomra akkor is felfoghatatlan, hogy még okosabb emberek közül is sokan szeretik őket.



febr. 2. 06:52
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
62%

"Nem vagyok diplomás, de számomra ez akkor sem színvonal."


Az intelligencia nem függ diplomától!

febr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, amikor ketten, hárman egyszerre beszélnek, aztán röhögnek, mint a fakutya, de nem is lehetett érteni, hogy min is kellene röhögni. Szerintem sok embernek azt az illúziót adják ezek a műsorok, hogy ő most egy vidám társaságban van, ahol röpködnek a poénok. Kicsit oldódik a magány. Amúgy engem nagyon irritál mindkét műsorvezetőnek az a tudálékos nagyképű stílusa. Nem bírom őket hallgatni.
febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

Bochkort bírom van egy felsőbbrendű sznob kispolgárpukkasztó stílusa, és nem "píszí" ami nekem szimpatikus :D

Balázs meg egy egyszerű iskolai zaklató bully gyengébeken gúnyolódó, aki felvett egy megvilágosodott mázt magára.

Nem ez a választék..ahogy Bochkor is mondta , lehet Máriarádiót is hallgatni, ha nem tetszik :)

febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

53:


Semmi köze ennek a píszíhez, Bochkor egyszerűen egy orbitális nagy bunkó meglehetősen szerény szellemi képességekkel. Semmilyen témához nem tud hozzászólni, nem ért semmihez.

Külföldön felnőve megtanult németül, az angolkiejtéssel viszont eléggé meggyűlik a baja, ahogy sokszor magyarul is elég érdekes mondatokat rak össze, arról nem beszélve, h folyton makog.

Annak csávónak vmelyik hipermarketben kéne a polcokat töltögetni, nem pedig milliókat keresni, kihasználva, hogy az átlag magyar tahónak bejön ez az infantilis másokon gúnyolódó humor.



52:

Engem is idegesít rohadtul.

Bochkor is sokszorosan túlbecsüli a szellemi képességeit, de a totál átlagos képességű, okoskodó Lovász se semmi. Benyög olyanokat, hogy "jobb indulatú" , "szvörd" (gondolom, a sword-ra gondolt), de ő a nagy értelmiségi.

febr. 15. 20:22
 55/60 anonim ***** válasza:
A buszon amivel utazok reggelente;ott is általában a Rektro rádió vagy a rádió 1 szól.Viszont nemrég valamelyik buszsofőr a Bartók Rádióra hangolta a készüléket...Az ott felcsendülő muzsika jobban is esett a fülemnek mint a már milliószor hallott,agyonismételt slágerek.
febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
41%

Beválasztották ezt a dagadt, nagypofájú, hájas seggű, legkevésbé sem vicces Ráskó Esztert is a csapatba. (Balázsék)


Nem tudom mit esznek ezen a nőn!

febr. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
Szerintem ott is baj van az intelligenciával, ha ízléseken vitatkozik az ember. Nekem szimpatikus a Bochkor, és egyáltalán nem érdekel ha nem beszél tökéletesen angolul,és tudományos professzor, mert nem releváns a dolog. Szórakozni akarnak az emberek reggel amikor mennek be a taposómalomba ,nem intellektuális kérdéseken értekezni. A piac beárazta ezeket a műsorokat, rengetegen hallgatják, sok a reklámbevétel, eszik az emberek ezeket, szerintem ezen nem kell fennakadni. Bohócok töltelálzenével erre van szükség kikapcsolódáshoz éppen elég baja van az átlagembernek ,nem akar komoly dolgokkal foglalkozni reggel is. A Ráskó Esztert én se értem, nem jó humorista se nem szimpatikus.
febr. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
57. ❤️
febr. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Engem kínozni lehetne az ilyen műsorokkal délután/este is, de ha már reggel ilyet kéne hallgatom, én esküszöm fejbe is lőném magamat...
febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Kalap 💩, a csend vagy egy jó zene🎵 aranyat🪙 ér!
febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!