Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért szeretik...

A magyarok miért szeretik ennyire ezeket az idétlenkedős reggeli rádióműsorokat?

Figyelt kérdés

Néhány éve bekerültem egy irodába, ahol főleg mérnökök között dolgozom, tehát azt sem lehetne mondani, hogy igénytelen, egyszerű emberek között lennék.

Mégis minden nap 10-ig bömböl a Bochkor. Bochkor szegény sosem volt egy professzor, semmivel sincs igazán képben, még az angolkiejtése is elég vicces, de nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy a "humora" nem humor, hanem idétlenkedés, másokon élcelődés. Tényleg olyan a műsor, mint ha átlagnál max. egy fokkal értelmesebb, pökhendi emberek részegen vicceket mesélnének egymásnak.


Valamiért mégis ez az egyik legnépszerűbb reggeli műsor. Tudom, hogy a magyarok alapvetően nem az igényességükről híresek, de számomra akkor is felfoghatatlan, hogy még okosabb emberek közül is sokan szeretik őket.



febr. 2. 06:52
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
67%
Néha belehallgatok a rádiómüsorokba akaratlanul is, nem azt mondom, hogy unalmas, szoktak jó témákat is felhozni, van hogy nevetek is, de összességében nem igénylem a rádiót. Magamtól sosem hallgatom. A másik lenézése, kifigurázása, ok nélküli kötözködés sosem tetszett. Bocskor ilyen. Ezért nem szimpatikus. Vannak néha jobb hozzászólásai viccei, de alapvetően taszít.
febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
63%
Én még nem hallottam olyat akinek ez bejönne, nem tudom miért eröltetik.
febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:

14:

Nem zavarja őket, de ez kis cég, és csak páran vannak. A főnököm az autóban is folyton rádiót hallgat.

Mivel rajtam kívül mindenki szereti őket, kénytelen vagyok én is elviselni. Amúgy először azt hittem, viccelnek, mikor mondták, hogy Bochkort fogunk hallgatni. Mérnököktől mégis többet várni az ember….Azt még megértem, hogy raktárban vagy fodrászatban hallgatják.


10:

Ez az, ami számomra is felfoghatatlan. Oké, hogy Bochkor egy meglehetősen buta ember, ahogy a többiek sem IQ bajnokok, de felnőtt emberek. 13 évesektől még elmegy ez a cikiző, másokat gúnyoló „humor”, de felnőttektől marha kínos.

febr. 2. 08:23
 24/60 NTBS ***** válasza:
44%
Mert a kultúra, oktatás romokban van. Erre van igény.
febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
18%
Ez a reggeli műsortípus az egész világon nagyon menő. Én lassan 15 éve semmit nem hallgatok, de el tudom képzelni, hogy szeretik, mert régen én is szerettem. Nálunk persze csak magyargyűlölők hallgatnak ilyet:) Aki nem sír Trianonon az is magyargyűlölő, illetve Orbánnak igaza van:) szóval ki mit szeret arra néz.
febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, ki miért szereti, de engem ki lehet kergetni a világból az ilyen rádiós műsorokkal.
febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
31%

23.

Gondolom valami öregemberek a kollegáid is.

febr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:

27:


Én vagyok a legfiatalabb, ők 45-60 között vannak.

febr. 2. 09:31
 29/60 anonim ***** válasza:
0%
És a mérnökök mégis mit hallgassanak, Kossuth rádiót? Vagy üljenek csendben? Én is hallgatom a Bochkort, sőt egész munkaidő alatt szól a Retro rádió. A reggeli műsorban vannak tök jó témák, számomra érdekesek, a zenei kínálatban pedig megjelentek olyan dalok, amiken felnőttem, amiket fiatalként, gyerekként hallgattam, vagy gimisként buliztam rá. Mindezek ellenére számviteli területen dolgozom, és nem tartom magam hülyének. Ha nem tetszik, kérj magadnak külön irodát, és üldögélj a nagy némaságban, vagy dugd be a füled, aztán hallgass mást telefonról.
febr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:

29:


Igen, ezt is észrevettem, hogy a Retro gyakorlatilag a nosztalgiázó idősekből él, akiket nem zavar, hogy ugyanaz 40 szám meg egyfolytában, csak mert "ezeken nőttem fel".

Hadd tartsam már ezt igénytelenségnek, mert az.

febr. 2. 09:44
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!