Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért szeretik...

A magyarok miért szeretik ennyire ezeket az idétlenkedős reggeli rádióműsorokat?

Figyelt kérdés

Néhány éve bekerültem egy irodába, ahol főleg mérnökök között dolgozom, tehát azt sem lehetne mondani, hogy igénytelen, egyszerű emberek között lennék.

Mégis minden nap 10-ig bömböl a Bochkor. Bochkor szegény sosem volt egy professzor, semmivel sincs igazán képben, még az angolkiejtése is elég vicces, de nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy a "humora" nem humor, hanem idétlenkedés, másokon élcelődés. Tényleg olyan a műsor, mint ha átlagnál max. egy fokkal értelmesebb, pökhendi emberek részegen vicceket mesélnének egymásnak.


Valamiért mégis ez az egyik legnépszerűbb reggeli műsor. Tudom, hogy a magyarok alapvetően nem az igényességükről híresek, de számomra akkor is felfoghatatlan, hogy még okosabb emberek közül is sokan szeretik őket.



febr. 2. 06:52
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
32%

28.

Akkor jól gondoltam.

Én 54, de semmi hangulatom a fiatalságom zenéjén nosztalgiázni.

A mai menő klubzenéket, technót, psci-trancet, house-t meg hanyagolja az összes rádió. :(

febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
31%
Jó, akkor 40 alatt igénytelen vagyok, és ti, sznobok hallgassátok csak a menő klubzenéiteket.
febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
0%
A 13-as válaszolónak amúgy teljesen igaza van: csak azért, mert nem a kérdező nagyon igényes személyiségének adnak igazat, már mindenkit le kell pontozni, aki meg azt fújja, mekkora szarok ezek a műsorok, azok meg kapják a pozitív értékelést. Óvoda színvonal.
febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
68%

32.

Senki nem igénytelen attól, mert egy másik embernek nem tetsző dolgokat szeret.

Itt csak beszélgetünk, ki mit szeret és mit nem.

Miért veszed magadra?

febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
61%
Én nem bírnám! Nekem olyankor még a csend is fárasztó!
febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
0%

#9:

Ezt most úgy írod, mintha kötelező lenne rádiót hallgatni. Ha nincs más, és nem tetszik a műsor, kapcsold ki bazze. -.-

febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
30%

#33:

Ahogy az is óvoda, hogy még Bochkor vezetéknevét se tudjátok helyesen leírni.

febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
80%
Én mondjuk szándékosan írtam így, mert egy tapló. :D
febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tetszik valami, elkapcsolok, vagy be se kapcsolom! ✌️😉
febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
100%
Én az irodákban betiltanám az összes kibsztt ker-adót, amik főleg vagy hülységeket pofáznak vagy reklámok üvöltenek egész nap. Csak zenét engednék vagy csendet.
febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!