Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen flegma, bunkó ügyinté...

Az ilyen flegma, bunkó ügyintéző mégis mi a francot képzel magáról?

Figyelt kérdés

Egy teljesen általános ügyben kértem volna segítséget, összesen vagy 2-3 rövid kérdést tettem fel neki és úgy beszél velem, mintha retardált lennék, vagy kisegítőbe járnék. Hogy nem tudom érti-e, felfogta-e, meg ilyen stílusban, meg lenézően kommunikál velem. Mi a rossebet képzel ez magáról? Mégcsak nem is voltam bunkó..

Aki ennyire embergyűlölő, az miért megy ügyintézőnek, miért foglalkozik emberekkel?? Neki ez a munkája, a DOLGA, nem én teszek neki szívességet, hanem ő nekem!



febr. 12. 15:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a panaszt a felettesének kellene címezni, itt nem tudunk mit kezdeni az esettel azon kívül, hogy együttérzően bólogatunk (esetleg egy-két keresztkérdéssel kiderül, hogy mégsem akkora a baj).
febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
A fonokenek jeleznem a minosithetetlen stilusat. ;-)
febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Találkoztam már ilyen bunkókkal, magánéletemben, meg a munkában is. Az ilyenen csak az segít, ha leordítom a fejét, legközelebb nem leszek ilyen kedves az ilyennel..
febr. 12. 15:17
 4/39 anonim ***** válasza:
73%
Mégsem ezt csináltad, hanem feljöttél a netre panaszkodni a háta mögött, ahol nincs következménye és konfrontálódni sem kell senkivel.
febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
De aki ennyire embergyűlölő, az miért megy ügyintézőnek, eleve miért foglalkozik emberekkel?? Nonszensz az egész..
febr. 12. 15:21
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, ha uvoltesz vele, a gozt ugyan kiengeded, de a problemat nem oldottad meg, a figura ettol csak meg bunkobb lesz. A fonokenek kell szolni. ;-)
febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Az ilyen bunkó emberek szívják előlem a levegőt... Nem bírom elviselni őket.
febr. 12. 15:23
 8/39 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a kamasz fiam kérdezte meg a helyi kormányablak portását - az én javaslatomra - nem adták-e ott le az elhagyott iratait, ami a városban valahol kieshetett a zsebéből.

A nyugdíjas portás fontossága teljes tudatában osztotta ki a gyereket, hogy mert itt hagytad el? Melyik asztalon? Ja nem? Akkor miből gondolod, hogy itt lenne? Ez nem a talált tárgyak osztálya.

Gyerek elköszönt és eljött. Azt mondta, rengeteg ember volt, nem akart vitatkozni.

Mondtam, jól tetted. Ha visszaszólsz, még te leszel a neveletlen hülyegyerek.


Gyerek felhívott, elmesélte. Azt mondta, most bemegy a bankba is, letiltatni a bankkártyáját, "hátha ott nem küldenek el a kva anyámba".


Bementem a portáshoz, érdekes velem marha kedves volt. Míg csak nem mondtam, hogy én vagyok a hülye anyja annak a hülyegyereknek, aki segítségért fordult az imént önhöz és maga kb elküldte a büdös francba, hogy ez nem a talált tárgyak osztálya. Ő ilyet biztos nem mondott. Mondtam, a gyerek 15, szerintem ma hallotta először a kifejezést. Portás szabadkozott meg de nem úgy volt, meg hogy ott volt a kolléganője is, aki tanúja volt és hogy ő normálisan... mondtam nem kérek tanút, köszönöm, hallottam hírét a segítségének.

Minden jót.


Megmondom őszintén, nem akartam rosszat tenni a nyugdíjas portásnak. Pedig megérdemelte volna.

febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
13%

Ámit nem írsz le, az lehet a legfontosabb; milyen ügyről van szó, miket kérdeztél és konkrétan miket válaszolt az ügyintéző????


Csak mert sok esetben neki lenne igaza, ha pl egy bankban megkérdezed, miért nincs a KÁRTYÁDON pénz, vagy miért kell fizetni, ha nem is használtad a számlát, stb. akkor érthető, ha ideges, és ha ezt már egy hete ugyanúgy megkérdezted, akkor jogos, ha türelmetlen.

Emellett ha SZERINTED a hangsúlya volt nem megfelelő, azt végképp nem lehet bizonyítani.

febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
80%

Tanárok, fejvadász cégek ügyintézői, a pultos csaj a konditeremben, a vezetést oktató stb. Sajnos nagyon sok ilyen van kérdező, velem is nagyon sokan így viselkedtek.


Én a helyedben visszaszólnék én is ugyanilyen stílusban vagy csak elengedném a dolgot. Mást nem tudsz tenni. Nem kell ordítani vele, nem kell kiselőadást tartani, hogy ez miért nem ok, legyél te is ugyanilyen flegma.

febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!