Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fellélegezhetek? Megszűnt a...

Fellélegezhetek? Megszűnt a zaklatásom végre a mai nappal?

Figyelt kérdés

1.5 éve zaklat egy faszi. Élete szerelmének tart, holott nem történt koztünk semmi, csak meglátott és utána megszerezte az elérhetőségeim és rendszeresen basztat. Állítása szerint csinálhatok én bármit, eltéphetetlen kötelék van köztünk. Én többször - hol szépen, hol durván- ertésére adtam, nem akarok tőle semmit.

A következőkeppen működött A dolog, látszólag eltűnt hetekre majd újra felbukkant valami hülye ürüggyel.

Szorongva vártam a mai napot, de semmi megkeresés, semmi.

Fellélegezhetek akkor végre?..



febr. 14. 18:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Ez ijesztő.. Mi a nemetek, korotok? Hanyagold a palit..
febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1

Én nő vagyok 32, ő faszi 39

febr. 14. 18:09
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Kitől várod a választ?

Leírtál egy helyzetet. Rajtad kívül azt az állítólagos alakot a kutya nem ismeri.

Mondjam, hogy kérdezd meg tőle, hogy mi a kilátás?!

Az ember esze megáll, komolyan.

febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én hanyagolom, egyáltalán nem foglalkozok vele.

Csak akkor már gyomorgörcsöm van amikor így vagy úgy megkeres. Hiába tiltom mindenhonnan, jönnek az újabb álprofilok.

Már komolyan elgondolkodtam ÉN törlöm magam mindenhonnan. Bár most 1.5 hónapja nincs semmi és szorongva vártam ezt a napot a Valentin nap miatt, de szerencsére bem keres (ett) eddig...

Állítása szerint előző életünkben együtt voltunk, de elszakitottak egymástól a körülmények. Ebben az élet kell beteljesülésnek lennie.

Ne mondjatok semmit, tudom,hogy beteg dolog. Állítólag szakembernél is volt emiatt aki arra szólította fel hagyjon nekem békét. De magasról tett rá

febr. 14. 18:15
 5/22 A kérdező kommentje:

#3


Ez az oldal tudomásom szerint kérdésfeltevésre van.

Nem kötelező válaszolni, emlékezetem szerint nem is köteleztelek erre. Válaszolj akkor csak a neked szimpatikus kérdésekre. Nem is értem komolyan ezt a fajta agressziót.

Azért kérdezem egyébként mert senki nem foglalkozik vele, én meg egyedülálló nőként életemben nem voltam ilyen helyzetben.

Ám ha téged ez zavar nyugodtan görgess tovább, nem olyan nehéz az!

febr. 14. 18:20
 6/22 Noren1989 ***** válasza:
87%
Ha a faszi nem akasztotta fel magàt, akkor ne lélegezz fel...
febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha visszatér, távolságtartási. Így nem lehet élned. Engem csak pár hónapig zaklatott így egy férfi, az is borzalmas volt, nem bírtam volna másfél évig.
febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Ne sétálj sehova éjszaka egyedül. Barátaidnak beszéltél erről a zaklató baromról? Kicsit elbeszélgethetnének vele.
febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#7

Nekem sem könnyű, munkával próbálom elterelni a figyelmem, ami többé kevésbé bejön. De volt, hogy nem. Minden apró zajra összerezzentem lefogytam rengeteget, illetve elerősödött rajtam a pánikbetegség. És egyedül élek sajnos ez megnehezíti.

Már amúgy kicsit megkönnyebbulök attól is ha idegenekkel beszélek erről így névtelenül. Bár látom valakit zavar...

Nem kívánok senkinek ilyen élethelyzetet amúgy. A leghosszabb a tudat én nem bíztattam soha, semmivel nem tartozom ennek az alaknak

febr. 14. 18:31
 10/22 A kérdező kommentje:

#8


Páran tudják a környezetemben csak. Volt aki nevetett a helyzeten, hogy "poén", meg hogy ez nekem miért nem legyezgeti a hiúságomat ez egy igazi don juan. Volt aki ezt mondta. Sajnos sokan nem ertik hogy ez nekem pokollá teszi az életem, nem vicces egyáltalán.

febr. 14. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!