Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fellélegezhetek? Megszűnt a...

Fellélegezhetek? Megszűnt a zaklatásom végre a mai nappal?

Figyelt kérdés

1.5 éve zaklat egy faszi. Élete szerelmének tart, holott nem történt koztünk semmi, csak meglátott és utána megszerezte az elérhetőségeim és rendszeresen basztat. Állítása szerint csinálhatok én bármit, eltéphetetlen kötelék van köztünk. Én többször - hol szépen, hol durván- ertésére adtam, nem akarok tőle semmit.

A következőkeppen működött A dolog, látszólag eltűnt hetekre majd újra felbukkant valami hülye ürüggyel.

Szorongva vártam a mai napot, de semmi megkeresés, semmi.

Fellélegezhetek akkor végre?..



febr. 14. 18:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem aki a kérdezőt okolja, az nettó áldozathibáztatás és soha nem élt át hasonlót.


Én is érintett vagyok egy hasonló zaklatásban, és az a tapasztalat - és máshonnan is azt olvasom, hogy minden reakció csak bátorítja a másikat. Hosszútávon igazi megoldás csak a teljes elzárkózásnak tűnik. De ezt idegőrlő megvárni, főleg, ha az embernek még utána is jönnek.

febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
87%

18#

Értem,hát ez valóban nem túl jó.Én ugyan férfi vagyok,de ezért sem vagyok fent közösségi oldalakon,sok beteg f..sz van(mondjuk az ismerőseid is megdöbbentőek)jól tetted,hogy törölted magad.

Nem tudom,ebben az esetben rendőrségi távolságtartás működik-e?

Munkahelyemen volt egy nő,akit egy kolléga zaklatott,és a rendőrség elrendelte a fazon ellen.

febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!