Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fellélegezhetek? Megszűnt a...

Fellélegezhetek? Megszűnt a zaklatásom végre a mai nappal?

Figyelt kérdés

1.5 éve zaklat egy faszi. Élete szerelmének tart, holott nem történt koztünk semmi, csak meglátott és utána megszerezte az elérhetőségeim és rendszeresen basztat. Állítása szerint csinálhatok én bármit, eltéphetetlen kötelék van köztünk. Én többször - hol szépen, hol durván- ertésére adtam, nem akarok tőle semmit.

A következőkeppen működött A dolog, látszólag eltűnt hetekre majd újra felbukkant valami hülye ürüggyel.

Szorongva vártam a mai napot, de semmi megkeresés, semmi.

Fellélegezhetek akkor végre?..



febr. 14. 18:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is volt ilyen aki rögeszmésen követett munkahelyemre jött, online bárhol megtalált, a szüleim nyakára is járt, az is ilyeneket mondott hogy a lelkünk összetartozik, bolond.


Én olyan szinten ghostingoltam hogy semmit nem tud tenni. Facem inaktiv, szuleimmel nem tartok kapcsolatot es meg is fenyegettem rendőrrel is hogy ne járjon a szuleimhez a hátam mögött engem velük kibeszélni, mindenhol csak álnéven es rövid ideig vagyok fent, ismerősök se tudnak rolam infozni mert nem mozgok azokban a körökben, akiket ismer és korábban random végeztem a munkahelyemen is, soha nem tudja mikor meddig avgyok vagy helyileg épp melyik területen de amugy olyan az intézményünk is, hogy néha rendőrök is vannak.


Na így még nem talált rést.

febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%

A távolságtartásival meg olyan könnyen dobálózik a gyk. Miközben azt csak feljelentéssel lehetne kapni, de nem minősül büncselekménynek az ha vki ír egy sms-t, beszél a közös ismerőssel, vagy "véletlen" a munkahely előtt áll. És simán elbagatelizálható olyannal hogy "csak" szerelmes, nem is tudnak bűncselekményröl határozni, annyit mondanak tiltsd le és kész.

Azzal foglalkoznának csak ha orrba ia verne és kórház van. De ez is olyan hogy büntetlen előéletűt simán el is engednek vmi intéssel(felfüggesztett)

febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezzel simán elmehetnél a rendőrségre és jelentheted zaklatásért, megmutatva az üzeneteidet amiket kaptál tőle. Persze valaki kísérjen téged, nehogy meglásson.
febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%
7# vagyok, nekem az vált be, hogy mikor kinyomozta a munkahelyi email címemet is, mert már máshol tényleg nem tudott elérni, megkértem egy férfi kollégámat, hogy ő válaszoljon neki a saját címéről, hogy ő a párom és feljelentettük, ha még egyszer megkeres, meg fogja bánni. A zaklatóm persze letagadta, hogy írt volna nekem, vagy hogy tudná, ki vagyok, de leállt.
febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy köteles tűrni a zaklatását.

Legyél határozott és hozd a tudomására,hogy rendőrségi feljelentést fogsz tenni. Idézheted a btk-ból a büntetés mértékét is. Neki van veszítenivalója. El fog tűnni örökre. 70F

febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Seila ***** válasza:
28%

"1.5 éve zaklat egy faszi."


Már bocsi, de elég gyáva vagy. Én így tuti hogy nem élnék rettegve, nem vártam volna ennyit, hogy szabadeséssel majd megoldódik valahogy magától, mert nem fog.

Én beszéltem volna vele négyszemközt egy nyilvános helyen. Ha nem fogja fel akkor ott felpofozom. Ha ezt sem fogja fel, akkor küldök rá valakiket hogy ijesszék meg. Ha az sem segít akkor félig megveretem ismeretlenül.

Közben vennék egy önvédelmi gáz-riasztó revolvert.

Én éppen tervezek venni.


N

febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
A közösségi oldalon kívül milyen elérhetőségedet ismeri még?
febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#17:


Gyakorlatilag mindent. A munkahelyem, a címem, mindent, de mindent.

Na nem tőlem! Ismerőseimtől a fb-on, akik egy ismeretlen megkeresésére olyan szépen csilingelték ki ezeket az érzékeny adatokat, mint akiknek fizetnek ezért.

Rémes mennyire elővigyázatlanok az emberek.

A közösségi oldalakról pedig tegnapi nappal töröltem magam, pont a fentiekre tekintettel (is). így az már kuka.

Más kérdés, hogy munkahelyet, lakcímet nem ilyen egyszerű váltani azért. Telszámot még igen.

febr. 16. 19:27
 19/22 Seila ***** válasza:
56%

Kérdező!

Nem teszel ellene semmit, csak menekülsz a végtelenségig.

febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

#19:


De mit tudok tenni érdemben? Akkor légy szíves segíts. Komolyan kérdem.

1. A hatóságok csak akkor lépnek, amikor "vér folyik".

2. Ha én valaki segítségét kérem, még én szívom meg önbíráskodás miatt, lefogadom akkor azonnal intézkednének.

3. Próbáltam már vele beszélni, így is, úgy is, ha csúnyán beszéltem vele, akkor az izgatta, ha szépen, - igen volt, hogy megkértem, hogy ne tegye pokollá az életem, utólag belátom, hiba volt, akkor az volt a válasz "még szebb vagyok amikor könyörgök".

Tehetetlennek érzem magam.


Egyébként hiszed vagy sem, kértem már segítséget innen - onnan. Csak nevettek megvonták a vállukat "ez a szerelem".

Ergo pokollá lehet tenni valaki életét minden következmény nélkül, ha valakinek az a passziója.

De ha valaki tud valamit érdemben, szívesen fogadom.

febr. 16. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!