Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bepisiltem fényes nappal az...

Bepisiltem fényes nappal az utcán, mit tegyek? L

Figyelt kérdés

Szóval a történet annyi, hogy ma jöttem haza suliból a barátnőmmel. Már amikor elindultam, akkor is nagyon kellett, de siettem haza, ezért nem mentem el. Aztán a barátnőm mondott valami vicceset, amitől én úgy elkezdtem nevetni, hogy teljesen összepisiltem magam. Majdnem elsüllyedtem szégyenemben. Barátnőm nyugtatott, hogy előfordul, semmi baj nincs, és nem látott senki, odaadta a pulcsiját, hogy kössem a derekamra, és hazakísért. De mi van, ha mégis meglátott valaki? Sötétkék farmerban voltam, tehát ha valaki épp odanézett, akkor láthatta. De barátnőm azt mondta, nem volt senki a környéken. Életem egyik legcikibb történése eddig, és azóta ezen kattogok, már tiszta ideg vagyok, pedig tudom, hogy ami megtörtént, azon úgyse tudok változtatni.


Valaki tud mondani valami megnyugtatót?



2023. máj. 17. 17:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
49%
Örülj, hogy a kaki benn maradt!
2023. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Kitana. ***** válasza:
94%
És ha látta is bárki, akkor mi van? Szerinted felismerne legközelebb, ha véletlenül épp mind a ketten megint arra járnátok, hogy te voltál, aki bepisilt? :D
2023. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
2-es, nyilván nem, ezért magam sem tudom, hogy miért idegeskedek ezen annyit.
2023. máj. 17. 17:12
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Na és mi van, ha valaki látta?


Nem lesz belőle közhír, holnapra elfelejti. Gondolom fiatal vagy még, de ez nem egy tragédia.

2023. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Nekem már sikerült betojni is az utcán, na az volt igazán kínos. (Hasmenős vírus miatt történt) 30N
2023. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
69%
Én láttam 1 nőt a főuton letolta a nadrágját pisilni.
2023. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
71%
Írhatsz a pisifétiseseknek nyugodtan a másik kategoriába.
2023. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik hasznos választ írtak, már nagyjából megnyugodtam, hogy nem történt semmi baj. :)
2023. máj. 17. 17:34
 9/32 anonim ***** válasza:
96%
És? Van ez így, most ezzel nem tudsz mit kezdeni. Lesznek majd cikibb dolgok is, nyugi van. :D
2023. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
Ne érezd ezt cikinek, 1* megtörtént, tanultál belőle, és indulás előtt, ha érzed, akkor mindenféleképpen menj el előtte. A felnőttek a munkahelyeken is azt szookták, hogy munka végeztével, indulás előtt inkább elmennek a WC-re. Ha más látta, akkor sincs semmi: mással is történt már bármilyen baleset. Nyugi:).
2023. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!