Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak akik "nem tipikus...

Férfiak akik "nem tipikus férfiak", ez inkább hátrány vagy előny párkapcsolatban, házasságban?

Figyelt kérdés
Tehát akikre a tipikus férfi hibák nem jellemzők, nem egy plusz "gyerek" akire mosni, főzni, takarítani kell, nem rendetlen, nem sörözik, nem tv-zik, nem játszik számítógépen, nem megy sehová haverokkal stb.
febr. 18. 12:04
A kérdező szavazást indított:
inkább hátrány
inkább előny
17 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akik laktak egyedül, ők tudnak mosni, főzni takarítani.Manapság a legtöbb férfi tud ilyesmit.
febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

"nem tv-zik, nem játszik számítógépen, nem megy sehová haverokkal stb."


Te most egy agyhalott társat keresel?


Mi a francot csináljon akkor a szerencsétlen? Az én tapasztalatom szerint inkább a hobbi nélküli emberekkel kell vigyázni, mert akkor a másikat kezdi el piszkálni unalmában. Mindenkinek kell valami kikapcsoló tevékenység, ami örömet és új ingereket nyújt.

febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jó lenne definiálnod, mi a "nem tipikus férfi".


Engem sok férfiakat egyébként érdeklő dolog hidegen hagy, illetve idegennek, kellemetlennek érzem, amikor a táesaságomban két férfi elkezd "tipikusan macsós" társalgást, de pl. tévézni, számítógépezni, barátokkal találkozni nők is szoktak.

febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem előny. A nővel beosszák a házimunkát, mit ki csinál és nem az van, hogy leül a tévé elé, "asszony hozd a sört", "felemeli nagy kegyesen a lábát a fotelben ülve hogy ki lehessen alatta porszívózni" stb...
febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

2-es:

Például könyv, zene, sport, történelem, színház, természetjárás?

Nem a tv-ből, kocsmából áll a világ.

febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez a nő számára miért lenne hátrány? Vagy párkapcsolatban élő férfi szempontjából kérdezed?
febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Nehogy azt hidd, hogy majd a kérdésed miatt elkezdenek bombázni a nők, hogy te kellesz nekik...
febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

# 7


nekem ehhez mi közöm

?

febr. 18. 13:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Mihez, a kérdéshez? És mi az a kérdőjel?
febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a lustaságnak és a szociális életnek nincs köze egymáshoz.

Számomra alap elvárás, hogy ha együtt élünk, együtt végezzük a házimunkát, nagyjából 50-50 felállásban. Ez azokon a napokon vagy azokban az időszakokban változhat, mikor az egyik félnek sokkal több a munkája mint általában, ezért elvárható, hogy a másik kicsit levegye a terhet a válláról, ez is teljesen nemtől független.

Viszont nekem sose okozna gondot, ha a párom szeretne számítógépes játékokkal játszani, én is szoktam, amíg nem ez teszi ki az életét, hanem pár naponta játszik pár órát, szerintem teljesen elfogadható, jó kis kikapcsolódás, ha ugyanazt játszuk akkor akár együtt is elszórakozhatunk egy kicsit. A sörözés se gond, ha nem mindennapos, ha 2 hetente beül például a barátaival dumálni egyet és meginni pár sört, azzal semmi gond nincsen, én is megyek néha barátnőkkel koktélozni, koncertre, stb. Ha kedveljük egymás társaságát, szintén mehetünk együtt is időnként.

febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!