Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan hogy öngenerált...

Létezik olyan hogy öngenerált érzelem valaki iránt?

Figyelt kérdés
Mennyire működik?
febr. 25. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
???
febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Magadat nem tudod átverni, hogy mennyire szerelmes vagy, ha nem érzel semmit.

Az érzelmekkel másokat átverhetsz, de önmagad nem.

febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Létezik. Aranyásó nők és jobb létre vágyó pénzes pasikat hajkurászó nők nagyon jól tudják alkalmazni. De nem mondom meg hogy kell csinálni, mert nem értek egyet a módszerrel.
febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Abban a világban, ahol pl. egy poén nem a tartalomtól lesz vicces, hanem attól, aki mondja, vagy ahol valami nem a ténytől függ, hanem attól, hogy ki mondja, simán létezik generált érzelem is.


Ellentmondásos lenne, ha nem.

febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz, kérdező? Mit szeretnél megoldani?

Befolyásolás művészete? Vagy te akarsz valamitől megszabadulni?

febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Válaszolhatok magamtól is, vagy csak azok közül választhatok, amiket felvetettél?
febr. 26. 18:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam azóta, egy csomó minden eszembe jutott, de most nincs időm leírni.

Írj te is.

Visszajövök még!

febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos tehát: Nem akarok senkit befolyásolni, sem valamitől megszabadulni. A jelenségre vagyok kíváncsi. Ennyi.
febr. 26. 19:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik.

Röviden, tömören ennyi :)


A 'valaki iránt' kicsit elbizonytalanított, mert először a félelem és az undor jutott eszembe, mint alapvető érzelem. Jártál már éjszaka erdőben? El tudod képzelni, hogy olyankor más se jut eszedbe, csak olyan, amitől félni lehet...

Amikor ideges vagy (düh, mint érzelem), ha még tapasztalatlan vagy ennek kezelésében, iszonyatosan fel tudod magad pörgetni, ha az elszenvedett dolgokon lovagolsz.

Ha undorodsz valamitől, és részletekbe menően megvizsgálod, egyre inkább undorodni fogsz tőle.

Az öröm nem tudom, mennyire gerjeszthető. Az olyan giccsesnek tűnik, ha fokozzuk :)

Valaki iránt...hm. Szerelem? Abba is elég jól bele tudja élni magát az ember. Folyton ő jár az eszedben? Mindent szemügyre veszel vele kapcsolatban, minden találkozást újra és újra átélsz? Persze, hogy generálja magát az érzés. Szerintem. Aztán próbálj hideg fejjel gondolkodni... Nem olyan könnyű kitörni ebből az állapotból. Mondjuk lehet azt élvezni is, amikor elragadnak a hullámok.

A bánat szintén ilyen. Amikor rossz a kedved, mindent feketén látsz.

Talán az egyén beleérző-képességétől is függ, mennyire működik mindez.

febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus trükk. Működik. De nem fejtem ki, mert nem akarok akaratlanul sem ötleteket adni.
febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!