Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem, depressziós...

Mi a baj velem, depressziós lennék?

Figyelt kérdés

kb fel eve ugy erzem semmi ertelme az eletemnek, barmi amit csinalok is semmi ertelme, minden szurke, nem tortenik semmi, monoton minden. Ezek miatt allandoan rosszkedvu vagyok, hetente 1-2x sirok is, semmi nem tesz boldoggá azon kivul hogy van egy kapcsolatom. A celom annyiban merul ki hohy 2 ev mulva leerettsrgizek elvegzek egy okj-s tanfolyamot( nover szeretnek lenni) aztan parommal elkoltozunk egy ideig egy alberletbe es megprobaljuk epiteni az eletunket valahogy. Cigizek, napi 5-6 szalat szivok. Mostanaban piálok is es minden heten tobbszor is betugok. Szomoru vagyok, utalom az embereket, nincsenek barataim de nem is akarok mert csalodtam sokat az emberekben. Parommal egy heten csak 3 napot tudunk egyutt tolteni, ot szeretem, kotodok hozza, fontos nekem o az egyetlen ember az életemben akire tenylegesem szamithatok. A csaladi helyzetem sem a legjobb igazabol. Ezek mellett van egy szornyu multam amit most nem fejtenek ki. Regen vagdostam is magam, meg mostanaig jarok idonkent pszichologushoz. A hetkoznapok a legrosszabbak mert suli utan nem csinalok semmit hazaerek fekszek unatkozok, szarul vagyok, sokszor alszok hogy addig se legyek "magamnal" Kerjek valami gyogyszrrt a pszichiatetemtol, az segitene ezen a helyzeten valamit?

17/L


febr. 26. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerezz barátokat ,és hidd el jobb lessz minden
febr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
arra sajnos nem igazan van lehetosegem, kax intetnetrol de onnan is nehez normalisat talalni
febr. 26. 07:54
 3/11 A kérdező kommentje:
max*
febr. 26. 07:54
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Pszichoterápia.
febr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valami gyógyszer lehet segítene, de pusztán csak az nem lesz megoldás mindenre.

A tünetek okát is meg kell oldani, ezeket a dolgokat ott is el kell mondanod.

febr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem jarj tobbet pszichologushoz!


+ valami hobbit találj ki magadnak vagy tanulj nyelvet, sportolj…

febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hobbit kéne keresned magad!
febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Kezd egy nagyon egyszerű dologgal: d vitamin. Az sokat tud segíteni.


Emellett figyelj nagyon oda a vitaminokra (multivitamin), ca mg bevitelre de tolhatsz kollagént, hogy a bőröd ne öregedjen annyira a sok cigi miatt.


Tavaszra ezek a depis dolgok részben emiatt jönnek elő. Ha ez javít a helyzeten, akkor fenn kell tartani. Töltsd fel magad és szerintem rendbe jössz.

febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
adj magadnak ugy 6 evet, menj egyetmre okj helyett, sokkal tobb embert ismersz meg, es beno a fejed lagya. 17 evesen meg alig fejlodtel ki agyilag. Nem sertes, de ez van. meg csak nagykoru sem vagy...
febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy D(ani) én azt is totál megértem, ha nem akarja magát röghöz kötni. Haverkodásért egyetemre menni meg szerintem butaság.
febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!