Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem fogják fel a genderi...

Miért nem fogják fel a genderisták,hogy a tisztelet nem jár nemi alapon?

Figyelt kérdés

Arról senki nem tehet,ki milyen neműnek szüketik,de arról igen,hogy a környezében hogy viselkedik.

Az,hogy kivel hogy kell bánni,az attól függ,hogyan viselkedik. Nem attól,hogy mi van a lábaik között,mert az nem számít.

Akár tetszik,akár nem ,ez így van és így kell lennie.



febr. 26. 09:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
76%

Ez a genderbaromság van kicsit túltolva. Nem érint annyi embert, mint amennyit foglalkozunk vele. Aki még másnak kepzeli magát, annak oka van. Vagy hormonális gondok, amiről nem tehet. Ez az akiről nem tudod eldönteni fiú e vagy lány, és nem az öltözködése miatt. Ez nagyon ritkán jellemző.

A másik pedig az elmebajból fakadó, traumák, lelkisérülésekből fakadó, vagy feltűnési viszketegségben szenvedők.

Mindkettőnek segíteni kell, de nem elfogadással, hanem kezeléssel

febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
igen,a feminizmus betegség.
febr. 26. 10:06
 3/41 anonim ***** válasza:
56%
Ja bocs, én az lmgtxyzzsre értettem, nem az oldscool fiú/lányra
febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
23%

Én egyetértek veled.

Rengeteg agresszív propaganda van.

Nekem pont egy ilyen tette véglegessé az elhatározásomat sok más egyéb mellett, hogy nem szeretnék pl. olyan munkahelyen dolgozni, ahol agresszívan tolják a fejünkbe a melegelfogadást és melegekkel reklámoznak már mindent, mert kötelező elfogadni. És nem az, mert fogadjuk el egymást nyilván, nekem egyébként sem infó senkiről, hogy meleg, leszbi, akármi, de amikor csakis ezt gondolhatod, semmi mást, mert ha máshogy látod, akkor te nem elfogadó vagy és agresszív. A gondolatainkat is irányítani akarják már.

Na ez kiveri a biztosítékot. Remélem más is feláll, és nem vesz részt ebben.

febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
a tisztelet nem jár nemi alapon. azért tenni is kell.
febr. 26. 10:29
 6/41 A kérdező kommentje:

Az általad említettek mellett még néhány, a teljesség igénye nélkül:


A nők nyugdíjba mehetnek 40 év munkaviszony után, a férfiak nem.


Még mindig a férfitől várják el, hogy kezdeményezzen, udvaroljon, fizessen mindent a nőnek.


Még mindig a férfitől várják el, hogy eltartsa a családot, míg a nőtől már nem várják el, hogy végezze el a házimunkát.


Ha egy nő sír, megvigasztalják. Ha egy férfi sír, vagy ha egyáltalán csak panaszkodni mer, még bele is rúgnak, hogy mit rinyál.


Sok szórakozóhelyre a nők bemehetnek ingyen, a férfiak nem.


Ha egy férfi csak ráköszön egy nőre, a nő már feljelentheti zaklatásért, és gyakran el is ítélik. Ha egy nő valóban zaklat egy férfit, és a férfi ezt bejelenti, körberöhögik.


A kövér nőket el kell fogadni, de az alacsony férfiak kb. nem is emberek.


A nőnapot széles körben tartják, a férfinapnak sokan még a létezéséről sem tudnak, mindenesetre engem még soha senki nem köszöntött férfinapon.


Stb., stb.

febr. 26. 10:31
 7/41 A kérdező kommentje:
a feminizmus az egyenlőség ellen van. ha egyebjogúság kell,akkor végezzék a nők a nehéz munkát,tartsák el ők a családot,mint ahogy évezredekig működött.
febr. 26. 10:36
 8/41 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, kihisztizted magad? Jól esett?


A 6-os válaszodban felsoroltak már rég nem teljesen igazak.


Legfeljebb első randikor fizessen a férfi, de utána már közös alapon megy.

Hát, amikor a nő szül és otthon van a gyerekkel 3 évig, akkor a férfi a családfenntartó, mert ő keresi a többet, a gyes, gyed keveset hoz a konyhára.

A házimunka pedig már régen közös a mai pároknál.

"Ha egy férfi sír, vagy ha egyáltalán csak panaszkodni mer, még bele is rúgnak, hogy mit rinyál." Fura, tegnap párom sír, mégis megvígasztaltam és nem küldtem el melegebb éghajlatra. Itt a hangsúly azon van, hogy egyes emberek lelki szemetesládának használják a másikat, pedig nem is kérdezték meg, hogy sírhatnak-e a vállukon. Lásd, a legtöbb hisztis pasi itt éli ki magát gyk-n, kéretlenül, aztán meg csodálkoznak, hogy senki nem kíváncsi rájuk.

"Ha egy férfi csak ráköszön egy nőre, a nő már feljelentheti zaklatásért" Na, ez nagyon erős túlzás, ilyen NEM LÉTEZIK!

És akkor mi van, ha a nők bemehetnek ingyen bizonyos időkorlátig ingyen? Miért irigykedsz?

", de az alacsony férfiak kb. nem is emberek." Rengeteg alacsony férfinak van párja. Pl. Vadon János is alacsony, mégis van párja. Az összes Forma 1-es pilóta alacsony.


Az egész szöveged csak a hisztiből, a sértetségből fakad. Inkább keress fel egy pszichológust, mert tele vagy fel nem dolgozott traumákkal, sérelmekkel, és azt hiszed, ha itt bemocskolod a női nemet, azzal neked igazad lesz. De nem. Nincs igazad.


Az alapkérdésed, amit feltettél, teljesen jogos, viszont amit a 6-7-es válaszban műveltél, az merő hiszti.

A nők is végeznek komoly fizikai munkát, csak te nem akarod azt észre venni. Rengeteg csonka család létezik, ahol a nő egyszerre több gyereket is nevel férfi nélkül. Sőt, sok családban ma már a nő keres többet, nem a férfi.

febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
aki bántani akar,az menjen innen.
febr. 26. 10:54
 10/41 A kérdező kommentje:
a tiszteletnek nemtől függetlenül kell lennie.
febr. 26. 10:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!