Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem fogják fel a genderi...

Miért nem fogják fel a genderisták,hogy a tisztelet nem jár nemi alapon?

Figyelt kérdés

Arról senki nem tehet,ki milyen neműnek szüketik,de arról igen,hogy a környezében hogy viselkedik.

Az,hogy kivel hogy kell bánni,az attól függ,hogyan viselkedik. Nem attól,hogy mi van a lábaik között,mert az nem számít.

Akár tetszik,akár nem ,ez így van és így kell lennie.



febr. 26. 09:59
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
8%

Annyi köze van, hogy a nők többsége ma is természetesnek veszi, hogy a férfi megoldja a problémákat, és kész.

Ha tehát egy férfi problémáról ír ezen az oldalon, az egy szánalmas puhány lúzer selejt, aki nem oldotta meg a problémáját, tehát le kell pontozni, mivel az itteni pontozás szerinte arra való, hogy a tetszést/nemtetszést jelezze.

Ennyi.


Amúgy ez megint csak mellébeszélés volt a részedről, mivel az, hogy te kitől kapsz vigaszt, megint csak nem érinti azt, hogy a férfiak többsége NEM kap vigaszt, míg a nők többsége KAP vigaszt, kérnie is alig kell, és ez megint csak nem az egyenjogúságot mutatja.

febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
94%
21, neked minden az egyenjogúság hibája? Ha a barátaid nem vigasztalnak meg, az a te hibád. Jobban kéne őket megválogatni.
febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
5%

Ez megint csak mellébeszélés.

Általános elvárás az, amit írtam. Ez azt jelenti, hogy nincsen egyenjogúság.

Élvezed, hogy hülyének tetteted magad?

febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
94%

A mellébeszélés a nap szava nálad?


Te elvárhatod bárkitől, hogy megvigasztaljon, jogos nem lesz. A barátságaidnak a többek közt kölcsönös vigasznyújtás is része kellene legyen.


Ezeknek semmi közük a JOGOKHOZ. Nem lehetsz ennyire buta. Vagy trollkodsz.

febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
8%

Valóban nem teljesen ugyanaz a kettő, de azért a jogok és a törvények az elvárásokból szoktak keletkezni. Tehát van kapcsolat.

Ezt nem akarod észrevenni valami okból.

És nem, nem VÁROM EL senkitől, hogy megvigasztaljon. Azt várom el, hogy ne pontozzon le csak a nemem miatt, és ne legyenek neki se nemhez kötődő elvárásai, amennyiben egyenjogúságot szeretne.

febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
49%

"Azt várom el, hogy ne pontozzon le csak a nemem miatt"


Ennek semmi köze az egyenjogúsághoz, viszont nem a nemed, hanem a mondandód miatt vagy lepontozva.


Az egyenjogúságnak az a lényege, hogy TÁRSADALMILAG ne érjen senkit előny vagy hátrány a neme, bőrszíne, szexualitása, stb miatt.


Már leírtam máshova is, ennek semmi köze a szexuális/romantikus vonzalomhoz. Ha én támogatom a melegházasságot, nem jelenti azt, hogy hetero nőként nőkkel akarok házasodni. Az, hogy te kardoskodsz az egyenlőség mellett, ugye megállna ott, hogy nem akarsz olyan nőt párnak, akiknek egyenlő veled centire a magassága, kilóra a súlya, hosszra a haja... tehát csak bohóckodsz.


Annak, hogy a magánéletedben hogy bánnak veled, semmi köze semmiféle egyenjogúsághoz. Ne lásd bele mindenbe a nő-férfi ellentétet, mert nincs ott.

febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
5%

Nem erről van szó, pedig elég világosan leírtam.

Itt például elvárás, hogy férfi ne panaszkodjon. Oldja meg a dolgokat.

Na, ez NEM egyenjogúság.

De valahogy inkább a nyelved harapnád le, mint hogy ezt bevalld.

febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Semmi köze az egyenjogúsághoz. Csak annyira, mint annak, amit én írtam, hogy milyen nők vonzanak.


Ez toxic masculinity. Nem elvárás mindenkitől. Azoktól az öregektől meg konzervatívoktól elvárás, akik inkább rákot kapnak és meghalnak 50 évesen, minthogy elmennének orvoshoz, mert az a férfias, ha nem panaszkodsz.


Megint csak azt tudom mondani, hogy milyen emberek vesznek körül. Nekem a baráti társaságom vegyes, mindenki szokott panaszkodni, mindenkit meghallgatunk, aki akar, tanácsot is kap. Szerintem amúgy ez az egyik oka annak, hogy bizonyos férfiak nőkkel is barátkoznak, mert más férfiak előtt nem mernek sebezhetőnek mutatkozni, nők előtt igen. Két férfi pedig, akik egymással tudnak lelkizni, az valami evolúciós level up lehet.

febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%

"milyen emberek vesznek körül"

Itt?

Mint téged.

De meglátod: ha kiírom, hogy az ég kék, az is le lesz pontozva.

febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Nem itt. De a szövegből kiderül. Az életedben. A családodban.


Kit érdekel, itt mi van, ezek az emberek senkik, nem ők a környezeted.

febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!