Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek határozottabb,...

Hogy legyek határozottabb, hogyan ervenyesitsem magam, hogy alljak ki magamért?

Figyelt kérdés

Mindig csendes lany voltam, de mostmar 20eves vagyok, es eleg volt, hogy mindig en voltam a 3.kerek, en voltam akirol lehetett lesni doga kozben, akit le lehetett huzni mindennel is, mert nalam mindig van minden es afok is ha kernek. Minden diakmelo helyemen volt dagadt no, aki engem pc-zett ki, hogy megbosszulja rajtam komplexusait. Mindig en voltam, aki addig jo amig hasznalni lehet, de bulizni sosem hivtak, stb..

Szeretnék mostmar a sarkamra állni, es megmondani a frankot, amikor meg kell, hogy kialljak magamert. De nem merek, felek a konfliktushelyzetektol, mert nem tudom kezelni oket, es leblokkolnek, sirnek. Ezert csendben nyelek mindent. Kerlek segitsetek, hogyan kuzdjem le a batortalansagomat.



febr. 26. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
ideje akkor gyakorizni az ismerkedes kategoriaban, mert ott azonnal ir neked 5 percen belul 20 srac es csak tagitjak az egodat
febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha a kerdest ertetted felre, semmi gond. Ha cinikuskodni jottel, nincs szükségem a hozzaszolasaidra... En nem bantottalak
febr. 26. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok cinikus nem bantani akartalak, de ez tenyleg igaz, hogy kb 5 - 10 percen belul irnak, 1 ora aztan mar talan privatot is kapsz, plane ha normalisan adod elo magad, sokan azt fogjak beirni hogy kamu tuti pasi vagy. Probald ki. Az igaz hogy van egy minosege az ottlevoknek, de ahogy latom nagyon erzekeny vagy - nem cinikussagbol mondom - es en igazabol egy angyal vagyok az atlag gyakorizohoz kepest, akik passziv aggresszivak meg locskolodnek frocsognek es szemelyeskedesbe megy az egesz egy alapkerdesnel, de talan utanam most jon egy par nagy lelku, majd a kovetkezo kerdesnel leoltja benzinnel is a kerdezot, de azert ir ide csak hogy nekem mondjon ellent, latod ilyen rafinaltak ezek.
febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedesi cellal vagyok fent gyakorin, es a "ramir sok pasi, akkor hudjeo no vagyok" korszakon mar tulestem a magas szamu instakövetőim révén sajnos, vagy nem sajnos.

A célom az volna, hogy ne hagyjam embereknek, hogy felulkerekedjenek rajtam, csak mert felek nemet mondani, vagy helyretenni oket.

febr. 26. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
torold le az instat es foglalkozz az elettel kezd ott. Nekem sincs. 27 vagyok. Hulyeseg. Egyszer kirobbansz majd es akkor erore kapsz. Velem ez tortent. Elegem lett az allando lenezesbol es visszaszoltam egy nagyot es total leszartam, hogy mi lesz a kovetkezmenye. Korulottem levok csak neztek. Azutan megtanulod. Vagy elmehetsz pszichologushoz ha azt az utat valasztod. De itt csak pazarolni fogod az idodet ha ez a celod.
febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van pár könyv, ami erre jó:

[link]

[link]


A másik: ehhez kell egy másik ember-csoport, ahol élesben gyakorolhatsz. Az, hogy elhatározom, hogy holnap kimondom a frankót, kevés: gyakorolni kell valakin/valakivel.

A harmadik a sport: ajánlom valamelyik küzdősportot tanulni közben.

A neten van pár olyan személy, akinek a stílusa, személyisége jó. Nekem egy minta - igaz, hogy egy kitalált személy - Dr. Cox a Dokik-ból.

febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelgesd milyenek az emberek, amit el kell kerülnöd, az a hisztérikus felhang (férfiben van olyan főleg, hogy próbálja eladni magát jónak de aztán néha nézel hogy ez meg mit krákog olyan furán agresszíven vagy behangosodik hirtelen a hangja pl ha pénzről van szó). De nőben is van csak ott könnyebb észrevenni.

Meg a "szemmel verés". Mikor valaki bámul miközben beszélsz vagy anélkül is, mintha kimeredt volna a szeme, és magában azt keresi hol van rajtad fogás. Ezektől ne várj semmit. Aki meg ilyen természetes esendő ember, azokban bízhatsz.

febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!