Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már emlékezetkiesésed...

Volt már emlékezetkiesésed alkoholtól?

Figyelt kérdés
egyszerű példa: nem tudod hogy jutottál haza.

márc. 1. 22:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
32%

Másnap utána szombat volt, lementem a kocsmába vissza és aki lenn volt attól elnézést kértem, mondtam nekik, hogy teljesen öntudatlan részeg voltam nem is sokra emlékszem az előző estéből úgyhogy ne haragudjanak rám

Nem problémázott senki sem, nyilván azért mert ugye kaptam egy rendes KO-t másrészt ugye többen is látták, hogy súlyosan be vagyok rúgva aztán további dolog nem is lett az ügyből

márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
39%
Fiatalon voltak teleportálgatások, de máig van, hogy nehéz nap végi "na jó, még egyet" flash után mesélgetnek meredek dolgokat, mentem mindenfelé, kerestem mindenemet...
márc. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%
Sokszor
márc. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%
Volt. 17 évesen discoban. Fent voltam az emeleten, a következő "pillanatban" kint az udvaron, de hogy a 2 között mi történt gőzöm sincs
márc. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy nekem sosem volt ilyen keresem a szarjaim élmény. Női ruhákra nem varrnak zsebeket, szóval mindent automatikusan visszateszek a táskámba, és olyan helyre nem megyek, ahová nem lehet legalább egy táskát vinni - mert amúgy hol kéne tárolnom a szarjaim, a nem létező zsebekben? Vagy táncoljak úgy, hogy ott a bal kezemben az igazolványtokom, a telefonom, a jobban meg a cigim és az italom, vagy mi volt az elképzelés?
márc. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%

#9 Imádlak! :)

Köszönjük, hogy megosztottad az élményeidet! Jó fejek lehetnek a nagyszüleid!


Szerencsések vagyunk, hogy túléltük ezeket a balhéinkat. Én is sokszor elvesztem már...

márc. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
Volt rá példa, hogy pár dolog kiesett, de olyan hogy egészesték estek volna ki olyan még nem volt.
márc. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
Hajaj, de hányszor! Szerencsére nem csinálok akkor se semmi nagyon nagy hülyeséget, legalábbis a szemtanúk szerint. Mindenesetre nem rúgok be nyilvános helyen, biztos ami biztos, és ezt ajánlom mindenkinek!
márc. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Igen, de semmi extra sztori nincs hozzá. Egy barátnőmnél kicsit többet ittam, mint kellett volna. Csak ott voltam nála és ketten beszélgettünk, fröccsöztünk. Másnap reggel ahogy itthon felébredtem, megnéztem a telómban a képeket (csináltunk magunkról vicces szelfiket), de a szelfik "után" még ott volt rengeteg fotó az éjszakai városról, épületekről, mondom ez meg mi a sz*r? Azt hittem, villamossal jöttem haza (mivel mindig azzal jövök, még úgy is kb 30 perc az út). Aztán megnyitottam a Messengeremet is, és ott láttam, hogy írtam barátnőmnek hajnali fél 4-kor, hogy miután tőle eljöttem, vettem a kisboltban még italt, azt az XY téren megittam, és most sétálok hazafelé, tök jó idő van, csak meg kellett állnom egy bokornál pisilni, de azóta is sétálok tovább és milyen jól érzem magam... 🤦 Ez olyan 5 éve volt, már bőven nem voltam tini akkor sem.😵‍💫
márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem is tudom melyik volt a legdurvább, nem biztos hogy az amit most leirok. Budapestre mentünk fel ketten bulizni péntek este, csakúgy céltalanul bolyongtunk, betértünk helyekre, ittunk nem keveset hozzácsapódtunk társaságokhoz. Valahonnan előkerült műanyag flakonos bor /kannás, tablettás ki hogy hivja/ amúgy is ittunk már mindenfélét de ezt valószinűleg nem kellett volna, ha csak rágondolok most kb 12 év elteltével még mindig elkap a másnapos rosszullét. Úgy húztuk meg ezt a sz.rt mintha viz lett volna, valószinűleg rókáztunk is de nem sokat ér az se ha már ennyit ivott az ember. Nem tudom hogy kerültünk oda, ismerem Budapestet de máig nem tudom melyik téren ébredtünk fel, már világosban, kész csoda hogy megvolt mindenünk miután öntudatlanul feküdtünk valószinűleg több órán keresztül és az is hogy nem vitt el se mentő vagy rendőr. Valamilyen szobor/műemlék pad szerű kő talapzatán feküdtünk. Én konkrétan azt hittem már otthon vagyok amikor felébredtem, kegyetlen volt rájönni hogy innen még haza kell menni brutálisan másnaposan, egyszerűen nem ugrott be hol vagyok és merre induljak a Keleti pályaudvar felé. Valamiért a járókelőket nem akartam megszólitani de szivem szerint mentőt hivattam volna magunkra, ekkor tudtam meg milyen zombinak lenni. Valahogy sikerült felállni de brutális volt az is, szédülés meg minden és tudatalatt de valahogy elnavigáltunk a pályaudvarig, bár fogalmunk sem volt merre megyünk. Ott természetesen lekéstük a vonatot igy egy órát kellett várni a következőre, minden perc, másodperc már egy kinszenvedés volt, és tudtam hogy még otthon is kb 3 kilométert kell gyalogolnom...
márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!