Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt mar olyan veletek, hogy...

Volt mar olyan veletek, hogy kiesett a napotok egy fontos, de nagyon rovid resze?

Figyelt kérdés

NEM ivas/drogozas/gyogyszer hatasara/utohatasara, hanem random, egy teljesen tiszta ember eseteben.


Nem mindennapos esetrol beszelek, hanem varatlanul egy napon, es max. par perces emlek, amit baromira meg kellett volna jegyezni, es csak kesobb derult ki, hogy marpedig az megtortent.


Elofordulhat, ha sietesben van az ember, akkor megtortenik vele ilyen az eletben nehanyszor? (Pl. egy porgos munkahelyen, hogy annyira figyel a kovetkezo teendore, hogy az aktualist elvegzi ugyan, de kiesik az emlekeibol.)


Ennek a tunetnek/betegsegnek van valamilyen neve? Most rettegek, hogy ujra megtortenik.



#emlékezet #sietség #emlekezetkiesés #párperces #tiszta ember
2019. júl. 22. 17:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Na tessek, megint siettem... Tehat "egy rovid, de nagyon fontos resze"... azt hiszem, igy helyesebb a lenyeget tekintve.
2019. júl. 22. 17:29
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom hogy ez ugyan ez e de én sokat olvasok (regényeket ilyesmit) és néha azért mert túl unalmas és nem figyelek rá vagy azért mert túl izgalmas és túl gyorsan olvasom az történik hogy pl elolvasok másfél oldalt de utána újra kell olvassam mert nem emlékszem hogy mit olvastam...nem tudom ez mi de gondoltam leírom hátha valaki ez alapján jobban tud segíteni
2019. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Velem a te esetedhez hasonlo akkor tortent sokszor, mikor tanultam es valami egyeb dolgon gondolkodtam el. :)

De sajnos a kerdesemben leirt dolog neccesebb volt. :(((

2019. júl. 29. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!