Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már emlékezetkiesésed...

Volt már emlékezetkiesésed alkoholtól?

Figyelt kérdés
egyszerű példa: nem tudod hogy jutottál haza.

márc. 1. 22:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%

16 éves voltam, amikor egy nagyon rossz időszakomat éltem. Az iskola, tanulási nehézség, lelkileg szadizó tanár, osztálytársak cseszegetései, anyám gyűlölete felém amiért rosszul teljesítek…


Egyedül a versírásban meg a természetfotózásban leltem örömömet, mikor is a természetet járva összefutottam egy nálam jóóóval idősebb férfivel, aki szépnek tartott és kedvesen bánt velem. Aki nagyon magányos, azt egyből elvarázsolja egy kis törődés…


Szóval a 6. találkozón megfogtam pár ezer forintomat amit még karácsonyra kaptam a nagyszüleimtől és mondtam annak a férfinek, hogy menjünk be a Tescoba, akarok valami töményet venni. Jagerre esett a választás. A 7 decishez megittam 1 liter energiaitalt, majd hazakísért, de már az úton nagyon idiótán viselkedtem (benyúlkáltam az ugató kutyákhoz a kerítésen, hogy megsimogassam őket, mert olyan cukik.)


Ezután arra eszméltem, úgy hajnali 2-kor, hogy mindkét kezemben infúzió van, a kórházi ágyon fekszem, katéterezve vagyok. Szüleim mellettem, az örökös utálatuk aggodalomba fordult át. Kiderült, hogy bevettem rengeteg antidepresszánst (valószínűleg 3 jegyű a szám) és összeestem otthon. A nyelvemet elharaptam, nem bírtam lábra állni, az akkori hörcsögöm ketrece felborítva. A mentősök úgy kapartak össze, addig anyám kergette a hörcsögömet a lakásban, mert az kiszökött. Gondolom el akartam tőle búcsúzni.

A kezem is kicsit fájt, mert az egyik kutya kicsit rászorított mikor hazafele meg kíséreltem simogatni az egyiket.

márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
ÖÖÖ Mi is volt a kérdés?
márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
48%
Sose. Ha túlzásba vittem a mennyiséget, mindig kihanytam, szóval olyan szintre nem jutottam el, hogy emlekezetkiesesem legyen :D
márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!