Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normalis almdodozni...

Mennyire normalis almdodozni és fantázialni olyan dolgokral amik ugy sem tortenek meg?Ti is csinaljatok ezt ha igen milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Elegge gyakran fantazialok mindenfelerol mindennap kb meginkabb este szoktam elalvas elott es generalok egy ilyen tortenetet ami random jon.Ti is szoktatok ezt csinalni?Ez normalis amugy?

márc. 4. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
márc. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már egész kocsi korom óta van ez, de már sokkal nagyobb méretekben. Inkább fantázia világnak hívnám. Napi több órát töltök el "benne".

Stresszes helyzetekben ez segít lenyugodni, plusz mivel hobbim az írás, azt is támogatja.

márc. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha szoktam, de kezdek leszokni róla, pont az értelmetlensége miatt.
márc. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a tudatos álmodást, abba minden megtorténhet
márc. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális dolog, amennyiben mértékkel történik, és nem felejt el közben élni az ember.

Nekem is szokásom ez, főleg elalvás előtt, illetve stresszesebb időszakokban kisebb menedéket is nyújt, szóval nemcsak alvás-segítő. Évek óta úgy alszom el, hogy "belépek" az egyik kis fantáziavilágomba, és különféle történeteket képzelek el - ki is kapcsol, illetve elég gazdag a fantáziám, szóval valamelyest ez magától is jön. Vannak saját karaktereim, de olyanok is, akik igazából könyvekből, TV sorozatokból kerültek át az én világomba.

Sajnos annyi időm már egy ideje nincsen, hogy ezeket be is gépeljem, de legalább arra igyekszem figyelni, hogy azok 1-1 foszlánya mégis megmaradjon Word dokumentumokban.

márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!