Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell helyesen nézni az...

Hogyan kell helyesen nézni az emberek szemébe?

Figyelt kérdés
Furcsának tűnhet a kérdés, mert olyan alapvető dolog, hogy hogyan nézünk mások szemébe, viszont kényszeresség miatt sokszor vagy a bal vagy a jobb szemét nézem másoknak. És csak akkor nézek "normálisan' ha megfeledkezem erről a problémáról, ha viszont eszembe jut akkor rögtön valamelyik szemébe nézek az illetőnek. Normális esetben pedig tudom, hogy beszélgetés közben az ember nem tudja, hogy melyik szemébe néz a másiknak. Ez egyfajta kényszeresség lehet nálam. Van más is, akinek hasonló problémája van?
márc. 5. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Én ilyenről még nem hallottam :) De majd megfigyelem, hogy pontosan hova nézek. Szerintem egyszerre a kettőbe. Egy beszélgetésnél azért annyira nincs közel az illető, hogy ne tudnék egészben ránézni.
márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%

ezen mar en is elgondolkottam de ne ragd ezen magad, ha nem gondolsz ra, fel se tunik, eszedbe se jut

de en amikor ezen gondolkodtam arra jutottam magamban hogy szerintem amikorna masik szemebe nezunk akkor nem is a szemebe nézünk hanem a 2 szeme közé pont es igy azt érezteti veled az agyad mintha mind a 2 szemebe neznel mert annyira kozel van az a resz..vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg rendesen :D

márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Menj egy-két lépést hátrább, ahonnan már nem látod olyan precízen, hogy melyik szemét nézed.
márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Én nem is tudok az emberek szemébe nézni beszélgetéskor, kényszerítenem kell magam, hogy menjen. De csak hosszabb beszélgetésnél jut eszembe, pl pénztárnál csak utólag, hogy na basszus megint nem néztem az illetőre, mikor beszéltünk.
márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:

Van erről egy érdekes leírás, linkelem:


[link]

márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!