Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy legtöbb incel magának köszönheti a sikertlenségét?

Figyelt kérdés

Az, hogy ki milyen helyzetből indul az életben nem rajta múlik. Nem ő dönt arról, hogy gazdag vagy szegény családba születik.


Nem rajta múlik, hogy milyen a szülei génállománya amiből majd az ő külseje lesz.


márc. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
23%

Nem a legtöbb , hanem mind.


Ki másnak a hibája hogy valaki


búval bacott, panaszkodó, férfiatlan, igénytelen, kicsinyes, irigy?


senk inem magának köszönheti hogy buvalbacott,a12 éves lány is akit az osztálytársai a vonat elé üldöztek biztos ő volt a hibás,mert szomorú volt,eprsze ok nélkül,és ezt nem tudták elviselni a jószándékú oszt.társai

márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
21%

Az incelek a körülmények áldozatai.


1 gazdag családba születettnek nem kell küzdeni a pénzért.


Egy jó adottsaggal születettnek ha 2 gyufat nem tesz keresztbe is elfogadhatóan nézz ki.



Egy incelnek ha egész életen àt küzd a jobb életért és a jobb külsőért akkor se tudja felvenni a versenyt azokkal akiknek minden adott volt azonnal.



Én 20 éven àt egyek zöldséget , napi 10 km séta , heti háromszor 3 óra edzés stb. És így vagyok egy 100 kg-os disznó moslék.



Aztán ott van Jocika aki jó genetikaval jött , ő suli után mekiben eszik minden nap. Otthon döglik stb. És az egész életében 70 kg lesz. Vagy legalábbis a fontosabb éveiben (mondjuk úgy 40 ig).


Látszat azt mutatja ő igényesebb (többet tesz) holott negyede erőfeszítése nincs benne. Másik meg kapja az indokalatlan ítélkezést hogy lusta változtatni! Nem igazságtalan?

márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
30%
Ez az örökös irigykedés. Másnak úgyis jobb, úgyhogy te szarsz bele mindenbe.
márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 shortcel165 ***** válasza:
22%

Én például min változtassak, hogy magasabb legyek?


Mert engem ezért néznek le és utálnak a nők!

márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
44%
A 172 cm-es volt munkatársamnak is volt barátnője. Egy aranyos, kb 155 cm-es lány.
márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 shortcel165 ***** válasza:
27%

15#


A 170 centi sok nőnél lélektani határnak számít.


Aki alatta van, az kuka, selejtes, szar férfi, nem ember.

márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
42%
Prúbálkozz nagyon alacsony lányoknál
márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
85%
16 eddig itt azt nyomták a pajtásaid hogy a 185centis gigachad olasz viking lapátáll vadászszem Kálvinista nyak macsokon kívül senkinek sem lehet nője. 39f incel is erre verte a faszát két horoszkóp olvasás kozott
márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
60%
Ne akarjátok már a hobbitokat az alacsony lányokra tukmálni.
márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
68%

Mert szar dolog elismerni, hogy a genetikánk kb. 80%-ban meghatározza az életünket. Tudom ezért le leszek pontozva, de attól még így van. Milyen érdekes, hogy a legjobb futók, szinte kivétel nélkül Kenyából származnak, azon belül is egy adott vidékről... Biztosan a véletlen műve.

Na mindegy, szóval én is eldönthetném ,hogy akkor most Olimpiai bajnok úszó leszek, de attól még ez nem fog bekövetkezni soha. Egyrészt már késő elkezdenem edzeni, a legtöbben ennyi idősen már visszavonulnak, másrészt meg akkor sem lettem volna bajnok úszó, ha 100X születnék újra és egész nap edzenék. Ugyanúgy arról sem tehetek, hogy nem születtem nagydumásnak, se különösebben jóképűnek, és arról sem tehetek, hogy durván kopaszodom egészen fiatal korom óta. Nem azt mondom hogy mindez lehetetlenné teszi az ismerkedést, mert volt már kapcsolatom, tartós és alkalmi is, tetszettem már nőknek, csak a lényeg ,hogy a sok dolog együttesen egyre csak nehezíti a dolgot. Nem egyformán lejt a pálya mindenkinek és ez tény. Egy adott ember maximuma az lehet még az átlagot sem éri el, de ő egyszerűen nem tud ennél jobbbat ha tíz élete lenne akkor sem és akkor sem...

A szerencse iszonyatosan nagy faktor az élet minden területén, nem mindegy milyen családba születünk, kik a szüleink, milyen géneket öröklünk, melyik országba, milyen rendszerbe, milyen korba születünk.

Persze lehet tenni magunkért, de mint írtam legtöbbször ez rohadt kevés. ha alapvetően valaki nem érdekli az ellenkező nemet, és most itt függetlenül attól, hogy nő vagy férfi az illető akkor mégis mit csináljon?

Ha mindenhol csak falakba ütközik, akkor természetes hogy egy idő után frusztrált lesz és feladja nem? Amikor MINDEN próbálkozása valakinek kudarc, amikor soha egyetlen pozitív szót, bíztatást nem kap, amikor valakit csak egész életében megaláznak, kiközösítenek, kigúnyolnak annak mégis mitől és hogyan legyen lelki ereje változtatni? Meg egyáltalán mit változtasson? Honnét lehet tudni, hogy mi a jó és mi az ami felé érdemes orientálódni?

márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!