Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy legtöbb incel magának köszönheti a sikertlenségét?

Figyelt kérdés

Az, hogy ki milyen helyzetből indul az életben nem rajta múlik. Nem ő dönt arról, hogy gazdag vagy szegény családba születik.


Nem rajta múlik, hogy milyen a szülei génállománya amiből majd az ő külseje lesz.


márc. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
77%

"a férfiaknak egy részének bejönnek az ilyen nők csak én viszont fordítva nem ezt láttom"


Tehát a nők egy részének sem jönnek be az ilyen férfiak? Kizárt. Tehát az állításod tételesen hamis.


"mindennap panaszkodnak itt főleg férfiak"


Meg is számoltad? Azt ugye tudod, hogy csomó kérdést ugyanaz az egy ember ír ki?


"hogy valaki egyedül maradjon nem kell kövérnek lennie elég ha nem jóképű"


Na, az előbb még kövér voltál, és azt próbáltad kimagyarázni, de arra már nem tudsz mit mondani, úgyhogy már nem is vagy kövér, csak nem jóképű. Átlátszó érvelési hiba.


"arról viszont senki nem tehet"


Ó, dehogynem. Feltalálták a fésűt, a hajvágót, a borotvát, meg nem kell ragaszkodni a füllyukasztáshoz meg az orrkarikához. A tetoválásokról nem beszélve. Különben meg közhelyes, hogy 30 fölött a benső kiül az arcra, egy rendes ember szép, és aki ronda, az általában belülről is az. (Na, most erre kell valami mentegetőzéssel jönnöd.)


"És hogy mennyire számít a külső az a társkeresőn pontosan látszik."


A társkeresők nagy része szexpartner-kereső. Nem csak ott lehet ám ismerkedni. (Persze, a szexuális visszautasítottság is b*ssza a csőrödet nyilván, úgyhogy álszenteskedni sem kell. Ez a probléma pedig belőled fakad. Aki akar, talál "lyukat". Legfeljebb plus-size-osat. Ja, hogy az neked sem tetszik, de elvárod, hogy te tetsszél a bombanőknek?)


Tehát, hogy világos legyen: hiába próbálod extrapolálni a te személyes problémádat, a te felelősségedet és teendődet még az sem érintené, ha valóban olyan sokan lennétek, mint amennyire ezen a portálon láttatjátok magatokat.


Aki meg akar oldani egy problémát, az megoldást keres, a többiek kifogást.

máj. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
9%

61# Nem arról beszéltem hogy ki borotválkozik meg ki nem hanem én az arcszerkezetröl beszéltem na arról nem tehet senki.


Tehát aki ronda az rossz ember csak gratulálni tudok neked hogy külső alapján bárkire rá fogod na ő egy rossz ember szimplán azért mert nem tartasz valakit szép embernek. Kicsit sem vagy felszínes. De ennyi örömöd legyen.

máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
9%
Azért mondják, mert ezzel felmentik magukat, hogy meg kelljen próbálni segíteni embertársaikon.
máj. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
55%

"Tehát aki ronda az rossz ember csak gratulálni tudok neked hogy külső alapján bárkire rá fogod na ő egy rossz ember szimplán azért mert nem tartasz valakit szép embernek."


Ami azt illeti, te vagy az, aki nem tartja magát szép embernek. Könnyen lehet, hogy én szépnek tartanálak. Aztán elkezdesz fröcsögni ilyen hangnemben, és utána is tartsalak szépnek? Ez a kedvencem egyébként, amikor valaki úgy próbál tagadni egy állítást, hogy közben saját maga erősíti meg azt.


Akkor az a mondás is hülyeség, hogy a szem a lélek tükre. Meg hogy a szépség belülről fakad.


"Azért mondják, mert ezzel felmentik magukat, hogy meg kelljen próbálni segíteni embertársaikon."


(Elöljáróban: meglepődnél, ha tudnád, hogy mennyire próbáltam segíteni embertársaimon egy darabig, amíg jobban ki nem ismertem őket. Szóval ki ítél látatlanban? És segítenék ma is, de a segítség az nem az, hogy kinyaljuk a s*ggüket, az épp az ellenkezője.)


Először is, nem kell mindenkinek segíteni. Van, aki magának köszönheti a sorsát, sőt, van, aki egy rohadék úgy ahogy van, dögöljön is meg. Nyilván nem arra mondom ezt látatlanban, akivel most vitatkozom, nem is a kérdezőre, de az engem támadó állítás is általános volt. Másrészt meg, ugye, senki nem hiszi, hogy lehet segíteni azon, aki nem hagyja? Itt van ez a szitu is. Ha azt kellene mondani, hogy a tej fekete, csak hogy "igazad" legyen, akkor azt mondanád. Minden megoldási javaslatot elhárítasz, mert "nemúgyvanaz". Hát, akkor további jó nyomorgást a saját kis világodban, és várd a szőke hercegnőt fehér lovon, aki majd megdicséri a szőrcsomót a képeden, a csüngő hasadat, a testszagodat, a zsémbes modorodat, a teszetoszaságodat és a lustaságodat, és le is pippant, mert téged sajnálni kell, mert veled úgy kicseszett ez a k*rvaélet. Ezt üzenem valamennyi, magát incelnek címkéző embernek is.


(Már maga a kifejezés említése is ellentmondás. Incel - önként döntött úgy, hogy nem lesz nője. Aztán idejön síránkozni, hogy ő egy nőnek sem kell. (Pontosabban: nem kell azoknak a nőknek, akik neki kellenének - ki is válogat?) A pap, na, az incel. De az meg nem síránkozik. Más erkölcsi szint, ugyebár.)

máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
70%
#54 egy pap nem incel mert ő önként választotta hogy nem él némi életet. De úgy mond egy incel meg nem önként hanem mert nem akar vele senki összejönni.
máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
33%

"egy pap nem incel mert ő önként választotta hogy nem él némi életet"


Incel - involuntary celibate, pontosan azt jelenti, önkéntes nőtlenség.


Akik magukat incelnek aposztrofálják, ha valamit akarnak, az az, hogy legyen nőjük. Csak fordítva ülnek a lovon, és azt hiszik, mások tehetnek arról, hogy nekik nincs.

máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:

66 (64): Involuntary = ÖNKÉNTELEN!

B+, ha már annyira jobban akarod tudni nálunk a problémánk okát, legalább legyen fogalmad arról, hogy miről beszélsz.

Nőnemű incel vagyok, szóval most hajrá, kezdd el magyarázni nekem is, hogy biztos az a baj, hogy nő létemre mekkora bunkó vagyok, ez "kiül" a külsőmre is. Ja meg ugye biztos büdös, retkes, szőrös és a többi, ami még szokott lenni.

máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
51%
#67 Jogos, benéztem, de a lényegen nem változtat. Ha olyan melldöngetően bunkó vagy, mint amennyire én is, miért csodálkozol az incelségeden?
máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:

Azon nem csodálkozom, evidens, hogy ha sikerült rondának születni, abból ez lesz. Nőként ennél nagyobb "bűn" nincs, de egy férfinak sem sokkal jobb a helyzete, mert nyilván az, hogy a pénzéért esetleg hajlandóak vele lenni, messze nem ugyanolyan, mint a kölcsönös vonzalmon, kémián alapuló szexualitás és az intimitás egyéb formái.

Az agyatlanságon szoktam csodálkozni, amikor jönnek a magunkfajtának mindenféle jól hangzó spiri- vagy épp pszichomaszlaggal.

máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 Barito ***** válasza:
64%

A kívülállók:


1 - vagy értetlenkednek

2 - vagy eszetlenségeket szajkóznak

3 - vagy minket hibáztatnak

4 - rendszeresen összekeverik az okot és az okozatot


a 3-as pont annyiban igaz csak, hogy valóban bennünk van a hiba, de ez nem feltétlenül olyan, amin változtatni lehet, tehát a hibáztatásunk mocskos dolog a kívülállók részéről.

máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!