Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy legtöbb incel magának köszönheti a sikertlenségét?

Figyelt kérdés

Az, hogy ki milyen helyzetből indul az életben nem rajta múlik. Nem ő dönt arról, hogy gazdag vagy szegény családba születik.


Nem rajta múlik, hogy milyen a szülei génállománya amiből majd az ő külseje lesz.


márc. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
27%
#20: amikor ennyire meghatározza valaki életminőségét, hogy van-e párkapcsolata, az egy eléggé alacsony szintje a létezésnek, már ne is haragudj. Nekem például ezt sikerült meghaladnom.
márc. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 Barito ***** válasza:
86%
20-as, teljesen igazad van.
márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:

21-es: ez a "Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák" kategória, itt nyilván ez lesz a téma. Amúgy nem írtam sehol egy szóval sem hogy mennyire határozza meg valaki életminőségét a kapcsolat megléte vagy hiánya.

De nyilván ebben a kategóriában erre lesz felhúzva az érvelés.

márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
66%

#20: "Mert szar dolog elismerni, hogy a genetikánk kb. 80%-ban meghatározza az életünket."


Már akiét, az enyémet nem igazán, mert ahogyegyre tudatosabbá váltam bizonyos összefüggések felismerésében, lépésről lépésre tettem arról, hogy ennek a jelentősége az életemben egyre kisebb legyen. Például az énképem, illetve az önmagamhoz fűződő viszonyom átalakításával is.

Egyébként az, hogy az állításod alátámasztásához extrém példával (sportolók = a fizikai teljesítőképesség CSÚCSA) érvelsz, jelentősen csökkenti a komolyan vehetőségedet. Az emberek elsöprő többsége nema fekete-fehér végpontokon, hanem s kettő közti szürke zónában éli az életét, ahol igenis van mozgástér, vannak lehetőségek, csak észre kellene azokat venni. Ahhoz persze le kellene először venni ennek a bugyuta, csakis fekete-fehérben való gondolkodásnak a mindent eltorzító szemüvegét.


"Nem egyformán lejt a pálya mindenkinek és ez tény."


Akkor talán ezt a "tényt" figyelmen kívül kellene hagyni, és azt kizárólag azt figyelni, hogy SAJÁT KORÁBBI ÖNMAGADHOZ képest mennyit fejlődsz, értelmeske.


"Egy adott ember maximuma az lehet még az átlagot sem éri el, de ő egyszerűen nem tud ennél jobbbat"


Dehogynem tud, csak első alkalommal talán nem méterekben, hanem milliméterekben gondolkodni, és abban a léptékben figyelni a változást.

márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
65%

#20: "Nem azt mondom hogy mindez lehetetlenné teszi az ismerkedést, mert volt már kapcsolatom, tartós és alkalmi is, tetszettem már nőknek"


Így viszont végképp érthetetlen, hogy mit rinyálsz.


"A szerencse iszonyatosan nagy faktor az élet minden területén"


A "szerencsét" csomó mindennel lehet befolyásolni. A párkapcsolatokat sem a szerencse, hanem a vonzódás irányítja. Aki viszont mindennel kapcsolatban a vakszerencsére hivatkozik, az tudatosan adja ki a kezéből a saját életének az irányítását, ezért aztàn meg is érdemli a sorsát.


"ha alapvetően valaki nem érdekli az ellenkező nemet"


Az "ellenkező nem" továbbra sem egy homogén massza. Te is volt, hogy egyes nőket érdekeltél, másokat nem, ha igaz mindaz, amit magadról állítasz. Aki meg minden ellenkező neműnek tetszeni akar, az szerintem egyszerűen nem komplett.

márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
21%

#20: "amikor valakit csak egész életében megaláznak, kiközösítenek, kigúnyolnak"


Ilyen egyszerűen nincs. Engem is csúfoltak általános iskolában, főleg a vége felé egy rémálom volt. Az azt követő években viszont sikerült túltennem msgam rajta. De már megbocsáss, ha valaki környezetet vált (mint ahogy mindenki, amikor befejezi az iskolát), akkor kikerül a mérgező közegből. Az, hogy az új helyen hogy bánnak vele, már az ő viselkedésén múlik, hogy milyen első benyomást kelt az újhelyen, és ennek következtében hogyan bánnak majd vele az ottaniak.

márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
31%
Az igazság az az, hogy vannak pasik akik akár fejre is állhatnak, akkor is láthatatlanok maradnak a csajok számára. Persze igen, főleg genetika kérdése, ha valaki kövérnek, de főleg alacsonynak születik, akkor az ott bukó. Sajnos ez ilyen, bele kell törődni. Viszont ez legalább egy biztos pont az életben.
márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
83%

#27: nincs olyan, hogy valaki kövérnek születik. Legfeljebb hízásra hajlamosnak. Csongrádi Kata színésznő durván hízásra hajlamos genetikailag, mégis így nézett ki 69 évesen:


[link]

márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
11%
28: akkor csak az alacsonyak maradnak. Szar nekik.
márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 shortcel165 ***** válasza:
26%

29#


Szar bizony, erről pofázok itt hónapok óta!


Nemcsakhogy észrevétlen vagyok a nők szemében, hanem egyenesen utálnak, mert magasságilag nem ütöm meg a mércéjüket.

márc. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!