Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy legtöbb incel magának köszönheti a sikertlenségét?

Figyelt kérdés

Az, hogy ki milyen helyzetből indul az életben nem rajta múlik. Nem ő dönt arról, hogy gazdag vagy szegény családba születik.


Nem rajta múlik, hogy milyen a szülei génállománya amiből majd az ő külseje lesz.


márc. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 Barito ***** válasza:
81%
39-es, totál igazad van. 100% !
márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
85%

A nagy többség nem lesz sikeres. ha mindenki az lenne akkor valójában senki nem az, nem igaz?

A legtöbb embert jól megßassza az élet, eggből szájba, többször is, akár egész életében.

Van akinek meg minden összejön. A legtöbb dologról nem tehetünk. Nem mi döntjük el hova születünk, kik a szüleink, milye ngéneket öröklünk, nem mi választjuk meg a külsőnket, az intelligencia szintünket, az életünk elején még a lakhelyünket sem vagy azt sem, hogy milyen suliba járunk milyen közegbe kerülünk. Márpedig ezek alapvetően fognak mindent meghatározni, és később szinte lehetetlen lesz a rossz mintákat, berögződéseket kitörölni.

A körlmények áldozata a legtöbb ember és persze lehet szidni a "sikerteleneket", csak azt figyelembe kellene venni hogy milyen feltételek mellett zajlik a verseny.

Valaki a célszalag elől indul valaki 2000km-re tőle. Előbbi könnyen mutogat, hogy "bezzzzeg ő mekkora király volt"...

márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
0%

"persze lehet szidni a "sikerteleneket"

Nem szidjuk.

De egyet érts már meg: MOZDULJ MEG!

Teljesen mindegy, hogy milyenek a körülményeid: ezeken nem tudsz változtatni. Más sem!

DE az már nem mindegy, hogy mihez kezdesz magaddal!


És az incelek pont, hogy semmihez nem kezdenek, csak nyígnak egész nap.

Na, EZ az utálatos ÉS elítélendő! Aki ilyet csinál, az JOGGAL számíthat megvetésre!

márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
72%
43-as: van munkám, dolgozom, egyetemet végeztem, van saját lakásom, van egy nyaralóm is, megtakarításom, 10 milliós nagyságrendben. Vannak barátaim, haverok, szoktam utazni, vannak hobbijaim. Nem vagyok dagadt, se alacsony, nem vagyok szakadt, se büdös, ápolatlan. Mégsem érdeklem a kutyát sem. Mégis mit kellen "megmozdulnom"? De tényleg mit?
márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 Barito ***** válasza:
30%
kedves 44-es, nem érti ők....
márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
25%

"mit kellen "megmozdulnom"

Ez kezdetnek nagyon jó: azt lehet mondani, hogy a felét már megcsináltad annak, ami kell.

Ha van olyan hobbid is, ahol nőkkel is találkozol, és még beszélgetni is lehet, akkor már csak annyit kell tenned, hogy elügetsz egy pszichológushoz, és elemzitek, hogy idáig mi volt a probléma, miért nem sikerült.

Ha van nő ismerősöd, tőlük is megkérdezheted, hogy szerinted veled mi nincs rendben, miért nem tudsz ismerkedni. De a pszichológus a legjobb.

márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
0%

46


És máris ismét ott lyukadtunk ki, hogy eredetileg csak nem a külső váltotta ki ezt az egész helyzetet.

márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
25%

AZért nem sikerült mert ocsmány vagyok. Ennyire egyszerű. 30 évesen úgy nézek ki mintha 45 lennék, senki nem fogja azt mondani, hű de jó képű srác, bárcsa kodajönne hozzám...

Ez nem pszichológia, egyszerűen vonzalom kérdése a dolog.

Alapvetően ráadásul nem vagyok nagydumás, társasági ember ,függetlenül attól, hogy vannak haverok, barátok. Ennyi a történet.

Régebben volt sikerem azért (nem sok, de volt) és ezt többnyire anna kköszönhettem hogy nem néztem ki rosszul és volt akinek megtetszettem annyira, hogy hajlandó volt egyértelmű "jeleket" küldeni, sőt a máig egyetlen csajom úgy lett, hogy kvázi ő szedett fel, nekem csak tovább kellett vinnem a dolgot.

márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 Barito ***** válasza:
0%

48: "Ez nem pszichológia, egyszerűen vonzalom kérdése a dolog."


Ez a lényeg. Minden egyéb mellé beszélés.

márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
26%

Ja, bocs.

Mintha azt kérdezted volna, hogyan oldhatod meg a helyzetet.

De látom, arra ment ki a kérdés, hogyan panaszkodhatsz még egy sort.

Ja, meg lepontozásra.

Hát, akkor ez van.

márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!