Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy legtöbb incel magának köszönheti a sikertlenségét?

Figyelt kérdés

Az, hogy ki milyen helyzetből indul az életben nem rajta múlik. Nem ő dönt arról, hogy gazdag vagy szegény családba születik.


Nem rajta múlik, hogy milyen a szülei génállománya amiből majd az ő külseje lesz.


márc. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:

70: Pontosan.

A hiba ugyan bennünk van, de ott tévednek, hogy arról mi tehetünk.

Hát én pl. rohadtul nem tehetek arról, hogy szaporodott a selejt (felmenőim kivétel nélkül)... Nyilván g*cironda a fejem, tehát ja, a hiba bennem van, de nem én gyártottam ilyenre, és egy kis napozgatás, pár liter vizecske, 20:00-kor alvás, meg ehhez hasonló "okosságok" baromira nem segítenek rajta. Semmi sem segít rajta. De aki nem bukott a genetikai lottón, tehát ahogy írod, kívülálló, az tényleg csak értetlenkedni tud, ostobaságokkal jönni, belénk rúgni, meg az is nagyon jellemző valóban, hogy felcserélik az okot és az okozatot.

máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:

Nyilván létezik ilyen is.

Csak tudod: sok nőt baromira nem érdekel az ábrázatod - AKKOR, HA a jó tulajdonságaid ezt felülmúlják.

És EZ már rajtad múlik.

máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 Barito ***** válasza:
63%

Előző: "Csak tudod: sok nőt baromira nem érdekel az ábrázatod - AKKOR, HA a jó tulajdonságaid ezt felülmúlják"


Ezt hívják barátságnak.


A párkapcsolat alapja a megfelelő külső által kiváltott VONZALOM. A jó emberi tulajdonságok ELISMERÉST váltanak ki, nem vonzalmat.


Ha nem jössz be a nőnek, de MINT EMBERT kedvel, akkor haver lehetsz, de társ nem.

máj. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:

Nem igaz, nem csak barátság lehet belőle.

Ha VALÓBAN vannak értékes tulajdonságaid (nem csak a hárítás mindenhol, ahogy most látni), és van lehetősége megismerni téged (tehát képes vagy mellette lenni, beszélgetni vele, cselekedni mellette) - akkor előbb-utóbb ébredhet ilyen érzelem is benne.

DE EHHEZ TENNED KELL! És NEKED kell tenni hozzá!

máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 Barito ***** válasza:
0%

Előző, ez téveszme.


Sok nő mondta nekem, hogy nagyon jó ember vagyok, szerencsés lesz az a lány aki a feleségem lesz, nem hiszik el mennyire jó vagyok, nagy szívem van, áldott lelkem.... akkor ezek hazugságok? értem én, h lekoptató duma, de pont ezzel igazolják, h nem ezek számítanak.

máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 Barito ***** válasza:
0%

Summa summarum, amikor a nők elődják igényeiket, aztán (vagy előtte) a saját szájukkal vallják meg, hogy én olyan vagyok, amilyet szeretnének DE MÉGSEM KELLEK NEKIK, akkor a hazugságaikat leplezik le.


1 - vagy az igényeiket hazudták

2 - vagy eltitkolják a VALÓDI választási preferenciájukat


Akárhogyis, hazudnak, vagy magukkal sincsenek tisztában.


De ha belegondolunk, hogy elutasításkor az ember tisztában van vele, miért utasítja el a másikat, akkor egyértelmű, hogy hazudik ha más okot mond.

máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:

Haver... lehet, hogy valamit nem értettél.

Persze, léteznek olyan nők akiknek nem kellesz. Ez van, semmit nem tudsz csinálni vele.

VISZONT létezik olyan is, akinek kellenél! Méghozzá minél többet fejleszted magad, és minél többet dolgozol rajta, foglalkozol vele, annál jobban kellenél!

Na, EZEKET kell MIND és NEKED megtenned.

A kifogások keresése NINCSEN ezek között!

Ha ezt folytatod, az a biztos út arra, hogy soha az életben ne legyen nőd!

máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 Barito ***** válasza:
0%
Haver... fuss neki még 1x annak amit írtam, hátha megérted. őszintén köszönöm.
máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy minden létező nő elutasít.

Ez egyszerűen nem igaz.

Nézd: ha te elfogadod, hogy sose lesz párod - az a te dolgod. Megteheted, senki se tiltja, és nem kell dolgoznod érte. Kényelmes álláspont.

De akkor ne gyere ide panaszkodni. Ez nem az az oldal.

máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 Barito ***** válasza:
0%
Játszol a szavakkal.
máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!