Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan birkózzak meg azzal a...

Hogyan birkózzak meg azzal a tudattal, hogy nincs bennem semmi szerethető?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmilyen pozitív tulajdonságom nincsen.. Szeretném, ha szeretnének.. Szeretnék valamit adni az embereknek, hogy értékes legyek. Bárcsak egy fejezet lehetnék legalább valaki életében, de nem vagyok fontos senkinek. Az emberek furának tartanak.

Ha visszaemlékezek, gyerekkoromban is alig voltak pozitív élményeim, míg más a barátaival lógott, én tök magányos voltam, vagy szekáltak folyamatosan és ez a kettő váltakozott.

Ha le kéne írni a boldog gyerekkori emlékeimet max 5 A4-es oldalra férne rá és ezek is csak ideiglenesek, átmenetiek voltak. Zavar, hogy nem lehetek olyan, mint a normális emberek. Én csak átlagos ember akarok lenni átlagos élettel.



márc. 7. 10:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, benne ragadtál egy élethelyzetben és a saját sorsod fogja vagy. Ilyen hozzáállással nagyon nehéz lesz. Új élet - ezt értsd meg, és hogy változnod is kell. Nagyon sok támogató hozzászólást kaptál és te mindre azt írtad, hogy te zéró vagy. Ezt kijelented. A legjobb szándékkal kérdezem: miért tetted fel ezt a kérdést itt? :)
márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

És mivel szúrtad el az életedet helyrehozhatatlanul? Komolyan érdekel.


"miért mondták nekem többször is, hogy fogyatékos vagyok?"


Azt is nézted, ki mondta? Például olyan fogyatékosok, akik olyan alacsony érzelmi intelligenciájúak, hogy nem értik meg a másik embert, vagy nem tudják a "fogyatékos" szónál szabatosabban megfogalmazni véleményüket, illetve olyan "eccerű" a világfelfogásuk, hogy amit nem értenek, vagy ami nem olyan, mint ők, az rossz.


"Tehát a mellékelt ábra nem azt mutatja, hogy bárkinek is" tetszenék"..."


Nekem eddig szimpatikus és érdekes vagy.

márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12# Én még el is fogadnám az ilyesfajta kritikát, ha tudnék változtatni rajta. Csúnya vagyok? Nehéz a felfogóképességem? Esetleg a hangom, beszédtónusom idegesítő?
márc. 7. 14:47
 14/17 anonim ***** válasza:

Csúnya vagy?

Nehéz a felfogóképességed?

Esetleg a hangod, beszédtónusod idegesítő?


Mit mondtak a magas rangú kritikusaid?


Az első kettő az eddigiek alapján nem igaz.


Amúgy milyen nemű és korú vagy, ha szabad kérdezni?

márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14# Ha csúnya vagyok, akkor el tudok menni plasztikai sebészhez, aki átszabja az arcomat.

Ha repedtfazék kappanhangom van, akkor kivághatom a hangszálaimat a helyéről, ha pedig gyengeelméjű, nehéz felfogású vagyok, akkor még mindig végezhetek magamon önlobotómiát. De jó... 🙄🙄🙄

márc. 7. 15:06
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont arra akartam utalni, hogy ezek egyike sem igaz rád, valószínűleg.


Egyébként pedig írtad:

"Szeretném, ha szeretnének"

Akkor miért ellenkezel minden erővel??

márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A váratlan szépségekre figyelj!
márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!