Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így a férfiak...

Miért viselkedik így a férfiak többsége?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem a férfiak kommunikációs stílusát. Azt a tanácsot kaptam, hogy olvassak a jelekből.


De könyörgöm mi vagyok én? Bennszülött?


Nincs olyan férfi a világon aki konkrétan oda jön és elhív randizni ? Vagy csak annyit hogy szia, szimpatikus vagy, tudnánk beszélni ?


Mindig az ilyen hallgatag, önbizalomhiányos pasikat fogom ki és már unom.


Úgy se utasítanám vissza, szeretek beszélgetni, meg ha nem is lenne szimpatikus számomra akkor se bántanám.


Én úgy gondolom, hogy egy esélyt mindenki megérdemel.



márc. 7. 14:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Ja, te így gondolod.


De a többség elküldi..illetve flegma, vagy kb. átnéz rajta.


És akiket 5-10 nő is már elutasított ilyen kezdeményezés által azoknak elmegy tőlük a kedve.

márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ezt teljes mértékben megértem és sajnálom is az ilyen srácokat, de egyvalamit azért tisztáznunk kell!


Én nem vagyok olyan mint a többi lány!

márc. 7. 14:31
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Van egy ötletem. Ha a férfiak többsége ilyen béna, vedd kezedbe az irányítást! Ha valaki rokonszenves, akkor konkrétan odamész, és elhívod randizni. Na?
márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
akkor most jonnek majd a privatok amikre nem valaszolsz gondolom...
márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Ez nagyon jó, hogy nem vagy olyan, de ez sajnos nincs rádírva.


Szóval, olyan fog ilyen nyílt helyeken odamenni, aki már sok pozitív élményt megélt már ezzel kapcsolatban akiknek igent mondtak akiket nem küldtek el, akiknek több nővel is több randijuk is volt.


És alapból az emberek egy része nem szeret nyíltabb helyeken ismerkedni van aki kifejezetten rühelli ha sok ember szeme láttára megy oda a másik.


Szóval 2 lehetőséged van:

- 1. vársz türelmesen továbbra is hátha odamegy majd egyszer valaki hozzád

- 2. ha úgy látod, hogy az a valaki tetszik neked, szimpatikus neked de ő nem tesz 1 lépést sem feléd, akkor te közeledsz hozzá elsőre.


ÉS sokan vannak akiknek szintén kellemetlen a nyitottab tereken lévő ismerkedés, még akkor is ha merész típus és jól néz ki-.

márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Egyenlőség van babám… amiért a nők annyit reklamáltak, hivj el te is valakit aki szimpatiku. Vagy leesik az arany karika gyűrű az ujjadról? Esetleg “ki kérem magamnak, ha akar tőlem egy pasi valamit az teperjen miattam” csak nem ilyen mentalitású vagy? Én már bele untam a nőkbe a sok moslék miatt, van tőletek fontosabb is az életbe. Ha akar tőlem valaki valamit (nő) nincsen neki megtiltva hogy fordított legyen a felállás.
márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
ad #2: mindenki azt hiszi magról, hogy nem olyan, mint a többiek. Dehogy nem ! Ér igenis, olvasni kell a jelekből, ha meg nem akarsz olvasni, akkor kezdeményezz, a férfiak ettől felbátorodnak.
márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Most, hogy tisztáztad, hogy te nem vagy olyan lány, aki elküld a picsába egy kedvesen közeledő férfit, tetováltasd ezt a homlokodra is. Vagy honnan találja ki az ember, hogy te nem vagy olyan?
márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Azert, mert el vannak kenyelmesedve, minek strapaljak magukat, sok ribi ugyis ramozdul boldog-boldogtalanra, nyomulnak ezek az ispek helyett is rendesen. Ne csodalkozz! ;-)
márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Ki tudja. A lányoknál se mindig egyértelmű....
márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!