Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok ti visszaigazoltok...

Lányok ti visszaigazoltok olyan fiúkat facebookon, akiket igaz, hogy személyesen nem ismertek, vagy nem dereng semmi az illetőről, de ha sok ismerőse van és sok közös ismerős is és sok lájk van a képein akkor visszaigazoljátok?

Figyelt kérdés
Általában, aki fárasztó és semmit mondó személyiség lenne, annak nem lenne sok ismerőse és sok lájk a képein, posztjain, amiket feltesz magáról.
2021. máj. 10. 21:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Ha ismerem és kedvelem, visszajelölöm.

Ha ismerem és nem kedvelem, nem jelölöm vissza.

Ha nem ismerem, nem jelölöm vissza.

Nem érdekel, hogy hány ismerőse és hány lájkja van (meg se nézem a profilját), egyszerűen tiltom.

2021. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Én senkit nem igazolok vissza Facebookon, csak akit tényleg ismerek. Nem ott élem az életem, nem érdekel kinek mennyi ismerőse és hogy hány lájk van a képein, nem gyűjtők random embereket , akikkel talán két szót beszéltem vagy még annyit sem. 🤷‍♀️
2021. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Ha mondjuk valaki bejelöl és szimpatikus képek alapján akkor visszaigazolom és várok, hogy ír e valamit. Ha nem akkor megkérdezem miért jelölt be. Ha normális akkor meghagyom ismerősnek, de amint bunkózik meg ilyenek törlöm és tiltom.
2021. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én se igazolok vissza totál ismeretleneket, de tény, hogy amint jön egy értesítés, hogy xy ismerősnek jelölt, már azonnal végig nézem a profilját, hogy mik vannak kint róla, hogy egyáltalán megbízhatok-e az illetőben és ha úgy látom nincs vele baj, akkor kivételt teszek és visszaigazolom.
2021. máj. 10. 21:40
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem!
2021. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kérdező, csak azért ismerösnek visszajelölni valakit mert egyik haverod ismeröse az hülyeség. Ha belegondolsz ha így megy 1 huzamosabb ideig, akkor előbb-útobb olyanokkal szembe találkozhatsz akikhez eredetileg semmi közöd, de ismerösöd ismerőse.
2021. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy pasi voltam (7-es)
2021. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#7 tehát úgy érted, ha most egy ismeretlent visszaigazolok, mert ez és ez szimpatikus benne, akkor már az ő ismerőseinek is feldobná a facebook a profilomat jelölés ajánlására és az ő ismerősei is már kuncsorognának jelölésekkel?
2021. máj. 10. 21:45
 10/23 anonim ***** válasza:
46%

9es leírom példába.

Van 10 ismerösöd.

Jön 1 random jelölés és csak 2 ismerösöd által "ismerösöd" az a 1 ember. Ez megtörténik 3-4 szer.

Utána azok ismerösei is jelölhetnek (fognak is mivel bővűl az ismeretséged), aztán mikor 4 "ismerös" közül annak az ismeröse jelöl, de nézed rajta hogy hány ismerösöd ismeri, akkor összejöhet hogy az eredeti baráti körödből senki, ahonnan indult ez az egész.

2021. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!