Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondjam meg a pszichológu...

Hogy mondjam meg a pszichológusnak, hogy nem akarom folytatni a terápiát?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el járni hozzá, alig pár alkalommal voltam, viszont a munkahelyemen változások történtek. Már nem fogok műszakpótlékokat kapni, azok nélkül pedig anyagilag nem fér bele a további terápia. Eléggé feszült vagyok, hogy hogyan adjam a tudtára, hogy már nem szeretnék járni. Nem akarom megsérteni, nem akarom, hogy azt gondolja, nem érdekel a kezelés, vagy nem szeretnék jobban lenni, de anyagilag már nem tudom megengedni magamnak a terápiát. Eléggé kellemetlen lenne egyébként is a helyzet, hát még így, hogy alig egy hónapja kezdtem el a terápát.... A legrosszabbkor jött ez a munkahelyi szitu....

márc. 10. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg neki hogy ezentúl váltsatok, szívesen meghallgatod a gondjait neked elég az ő díjának a harmada is.
márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Valamiből nem tudsz pénzt csinálni?

Láthatóan szükséged van rá, hiszen egy ilyen egyenes párbeszédet sem tudsz elvégezni anélkül a gondolattorzítás nélkül, hogy mit fog gondolni, és anélkül, hogy szégyellnéd magad. Nagyon szomorú, hogy a szociális hálónk nulla és hatalmas összeg a mentális jólétünk.

márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kötelező, nem ő mondja meg. Nem pszichiátriai intézetben vagy.


Megköszönöd a kezelést a segítségét, és ha a jövőben szükséged lesz rá akkor felkeresed.

márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Még ha csak nem találnád szimpatikusnak, érteném is miért szorongsz amiatt, hogy meg kell mondanod neki (félnél hogy megsérted).

Így viszont, hogy rajtad kívül álló ok miatt NEM TUDSZ járni, mi a gond? Te magad is írtad, hogy amúgy szeretnéd folytatni

márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb oszinten megmondani, mert egyreszt ez nem szegyen, masreszt benne van, hogy tenyleg nem vele van bajod.
márc. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg tőle,hogy ingyen vállalja-e a terápiát.Hiszen te akarod folytatni.Csak pénzt nem tudsz adni érte.
márc. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem miért nem fogsz tovább műszakpótlékot kapni?

Illetve miért nem keresel más helyet ha nem jó a jelenlegi munkahely?

márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi akadálya annak, hogy őszintén megmond neki a dolgot?


Fura, hogy egy olyan ember "érzelmeire" akarsz figyelni, akit te max a pénzedért érdekelsz.

márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértő hozzászólásokat..


Sajnos a munkakeresés manapság elég kemény dió, Budapesten kívül kevesebb a lehetőség, illetve nem mindenki végzett sajnos informatikai területen, azon kívül pedig a fizetések sem olyanok, mint amit a "KSH adatai" elhazudtak.

márc. 11. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:
A KSH-t inkább hagyjuk...agyf**aszt kapok tőlük.
márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!