Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondjam meg a pszichológu...

Hogy mondjam meg a pszichológusnak, hogy nem akarom folytatni a terápiát?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el járni hozzá, alig pár alkalommal voltam, viszont a munkahelyemen változások történtek. Már nem fogok műszakpótlékokat kapni, azok nélkül pedig anyagilag nem fér bele a további terápia. Eléggé feszült vagyok, hogy hogyan adjam a tudtára, hogy már nem szeretnék járni. Nem akarom megsérteni, nem akarom, hogy azt gondolja, nem érdekel a kezelés, vagy nem szeretnék jobban lenni, de anyagilag már nem tudom megengedni magamnak a terápiát. Eléggé kellemetlen lenne egyébként is a helyzet, hát még így, hogy alig egy hónapja kezdtem el a terápát.... A legrosszabbkor jött ez a munkahelyi szitu....

márc. 10. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyébként természetesen sokminden változó, amire itt ahol lakok Pesttől nem messze itt kapok 350-et Pesten ugyanerre kapok 500-at. (mellékes bevételeket most nem számoltam bele)


De itt örökölt családi házban élek...ott fizetnem kéne 150-et albérletre...vagy többet...

márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!