Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más nő is utál főzni vagy...

Más nő is utál főzni vagy csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés
mikor főznöm kell már minden bajom van,cselédnek érzem magam,már hányingerem van a hústól is.

márc. 14. 17:08
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
ez a nő feladata sajnos
a férfinek is főzni kellene nem csak a nőnek
nem szeretek de muszáj elfogadom a sorsom
33 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%
Olyan opció miért nincs hogy rendelsz kaját?
márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok fözni - ilyen opció nincs a szavazásnál -, kreativ hobbi számomra! Minden nap fözök, van olyan, hogy hét végén minden nap 2-3-szor is
márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%

Akkor miért főzöl? Lehet rendelni.

A mentális egészséged érdekében.

márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
az le maradt hogy családos anyákra gondoltam akinek van pl:2 gyerek plusz férj
márc. 14. 17:15
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Én is utálok főzni és nem is szoktam. A férjem főz magának, én meg vagy rendelek, vagy olyasmit eszek, ami nem igényel nagy főzést pl. zacskós leves.
márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%
Lényegtelen, hogy családos anya. Nem kötelező főzni, ha megnyomorodsz benne lelkileg. És még fogsz. Sajnálom, de így lesz.
márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es vagyok, családos anya, négy gyerekkel, (emellett föállásban dolgoztam mérnökként), igaz ök idöközben felnöttek, de egész életemben (kb 14 éves koromtól kezdve) a fözés az egyik legpozitívabb dolog volt számomra, illetve ma is az.
márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem szeretsz fözni, akkor vagy föz a férjed - ha szereti csinálni -, vagy nem föz egyikötök sem, és hozattok valahonnan kaját. De a legtöbb munkahelyen, iskolában van lehetöség ebédet kérni, este meg fölösleges még egyszer fözni. A hét végén meg vagy föz a férjed, vagy hozattok valamit vagy esztek nem-fött ételt, senkinek nem lesz semmi baja, ha nem eszik minden nap fött ételt, söt ha soha, akkor sem.
márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Most a fözéssel vagy a hússal van bajod igazánból?`
márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%
És így téged valaki feleségül vett?? Alap hogy a nők főznek. Nekem olyan nem is kéne aki nem. Nagyon ideges leszek ha nincs megfelelő igazi táplálék. Nem szemét, hanem valódi!!!
márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!