Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok. Lelépnétek ha egy...

Csajok. Lelépnétek ha egy pasi pl busszal menne az első randira, és mondjuk nyomógombos telója lenne?

Figyelt kérdés
Gondolom itt már az anyagiak miatt is leráznátok a pasit nem?

márc. 16. 11:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Már megint a nyomógombos telefonddal foglalkozol?


Engem ez zavarna nagyon, ha azt hinné, hogy ettől egyéniség. Azt kiröhögném, igen. Kamaszkoromban is nevetséges volt, mikor valaki választott egy valami különleges hópihe dolgot magával kapcsolatban és az volt a személyisége.


Munkán kívül amúgy én jobban szeretek üzeneteket írni. Nem azért, mert ez valami identitás nálam, egyszerűen sokat telefonálok munkában, ráadásul össze-vissza dolgozom. Ha bent vagyok, nem tudom felvenni egyáltalán. A szüneteimet, ahol elvileg pihenek egy picit, nem fogom szintén telefonálással tölteni.

Főleg nem úgy, hogy vagy felveszi, vagy nem és egymást kergetjük a hívogatással. Aztán pl. az éjjeli műszakom vége reggel korán van. Utána lefekszek aludni, délután kelek. Ha engem éjszakás után elkezdene alvás közben hívogatni, akkor tuti agyvérzésem lenne.

Azt senkitől nem várom, hogy fejből tudja, hol vagyok és mikor mit csinálok, még nekem is rá kell néznem a beosztásomra.

márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
a busz nem zavarna, de a nyomógondos telefon a kapcsolattartás miatt a mai világban már elavult dolog.
márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
En ismerek olyan dílert aki poenbol nyomógombosat használ:D
márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
#2 miért is? Ugyanúgy lehet telefonálni az összessel. Az garantáltan működik ha van akár egy pici térerő és be van kapcsolva, az online dolgok ilyenkor már nem működnek, meg ha túlterhelt a hálózat, a hívás a legtöbb esetben ilyenkor is megy. Szóval lehet hogy elavult, ezt nem vitatom, de a telefon fő funkcióját, a hangalapú kommunikációt ugyanúgy ellátja, sőt még jobban is, mert az akku sokkal tovább bírja.
márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

A busz nem érdekel, főleg, mert nagy valószínűséggel én is azzal mennék. Ami meg a telefont illeti, elsőre fura lenne, de nagyban függ attól is, hogy konkrétan miért azt használja. Csak mert tényleg nehezíteni tudja a kommunikációt, kapcsolattartást.

Egyik szaktársam amúgy egy időben ilyen telefont használt, mert közösségi média detoxot tartott, és így érte el, hogy még véletlenül se csábuljon el. Nem emlékszem, meddig bírta, de hónapokról volt szó.

márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Olyan dolgaid legyenek amik téged boldogitanak. Akarmilyen retro dolgok azok. De vállald fel akkor nyugodtan



Ismerek olyanokat is akik a kocsiban Modern Talingot hallgatnak. Szerinted erdekli őket más mit gondol? Röhögik csak.


Vagy nálam is volt ideiglenes nyomógombos és számot akart velem cserélni egy pasi es én ugy ütöttem be az övét hogy a táskámba nyúlva es a telefont nem vettem ki. De a pasi azt mondta nyugodtan vegyem elő bízzak benne.

Elovettem ugy hogy tuti szakadni fog rajtam..es izzadtam.

És a srác megfogta a téglatelomat és azt mindta ez Nokia. A Nokia jó márka es beütötte a számát. És véletlenul sem mosolyogott ki sem engem.

márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%
A busz zavarna. Mert nekem olyan pasi kéne akire random is számithatok es nem olyan akivel szervezni tervezni ütemezni kell egy találkozást is.
márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
A busz saját? Zsani
márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

vótmá közel 100 válasszal:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Mit akarsz még?

márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
#4-es mert talán mert az emberek többségét zavarja, ha 30 percenként rátelefolnálnak, illetve nem is lehet minden helyzetben felvenni. A messengerüzenet meg megmarad, mint egy chatbeszélgetés és később is lehet rá reagálni, stb.
márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!