Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok. Lelépnétek ha egy...

Csajok. Lelépnétek ha egy pasi pl busszal menne az első randira, és mondjuk nyomógombos telója lenne?

Figyelt kérdés
Gondolom itt már az anyagiak miatt is leráznátok a pasit nem?

márc. 16. 11:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

10-es, SMS-ről még nem hallottál?

Azt a nyomógombosra is lehet küldeni, ugyanúgy megmarad, mint a messenger, később is lehet rá reagálni stb.


Amúgy, agyf...szt kapnék egy olyan nőtől, aki 30 percenként hívogatna. Sőt, attól is, aki 30 percenként üzeneteket küldene. Kb. nap végén olvasnám végig az összeset és egyben válaszolnék rájuk. De lehet, hogy inkább felhívnám a csajt, mert egyszerűbb lenne két percben szóban elmondani, mint 10 percig pötyögni a betűket.

márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, kinek milyen csomagja van telefonon, de az enyémben benne van az internet, viszont az SMS plusz pénz.
márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
12-es, nekem is: kemény 30 forint. Aki ezen problémázik, amikor 500 Ft egy gombóc fagyi és 1000 Ft egy kg kenyér - na azzal tényleg nem akarnék randizni. Ilyen sóher menjen a fenébe...
márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
#12 sms pénzbe kerül és a régebbi telefonok nem is chatbeszélgetésként mentik el, hanem külön üzenetként. A mai emberek már szinte nem használják ezt a szolgáltatást.
márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
13-as, 30 forint darabja valaminek, ami egyébként ingyen van, ha nem egy különleges hópihével próbál randizni az ember.
márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%
A busz nem zavarna. A nyomógombos telefon annyiban zavaró hogy nehezebb a kapcsolattartás.
márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nem nehezebb.

Sms, teló hívás.

Oké értem hogy egész nap a telóhoz vagytok ragadva, de nincs ideje mindenkinek online üzenni.

Komolyan eldobnátok egy pl nektek tetsző pasit, mert nem lehet jelen online folyamatosan? :)

Este is lehet telózni, stb...

márc. 17. 10:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Az sms, telefonhívás pénzbe kerül, nekem meg nincs pénzem arra egyetemistaként hogy minden nap fél órát/egy órát telefonáljak.
márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!