Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak miért hiszik azt ha...

Férfiak miért hiszik azt ha egy nő kedves velük akkor már akar vmit??

Figyelt kérdés

Számtalanszor botlok abba bele,hogy szimplán kedves vagyok,barátságos,akkor azt hiszik van remény. Borzasztó kellemetlen. Már csak azért is,mert leszbikus vagyok. De nem látszik rajtam.


Már sokszor férfiak felé abszolút nem nyitok és kerülöm is őket,mert rögtön többet gondolnak,én meg senkit nem akarok megbántani.


márc. 17. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hm.. látom a másik nemnél is megnyilvánul ez a dolog, persze te leszbi vagy más az eset, én hetero de nem akartam kapcsolatokat munkahelyen, viszont ha összeismerkedtem egy lánnyal, annak legtöbbször az lett a vége hogy min. futó kapcst akar, de voltak akik (fiatalok) tovább is gondolták, illetve akiknek egy társ kellett volna a gyerekük nevelése mellé. Szval hetero-hetero kapcsolatba nem könnyű csak barátnak lenni, nálam nem igazán működött.
márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
A férfiagynak ilyen a gyári alapbeállítása.
márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Mert sajnos a mai világban ritka az, hogy valaki csak úgy kedves :(
márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ez speciel egy kutyafuttatóban történt. Tehát emberek jönnek mennek a kutyáikkal.


Nyilván kommunikálnak az emberek másikkal. Ha éppen egy férfi gazda van ott, köszönök oda megyek érdeklődöm a kutyája felől stb stb. ugyan ez ha egyedül vagyok és bejön akár férfi,akár nő oda jön és beszélgetést kezdeményezünk.


Ebbe nem értem miért kell többet bele látni.


Én sem hiszem azt hogy minden nő aki kedves velem,lehet biszex vagy leszbikus és akar vmit. Így nem lehet élni.

márc. 17. 11:39
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, valóban ritka a kedvesség,ezt aláírom én is kevésszer tapasztalom.
márc. 17. 11:40
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem azt.
márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Ebbe nem értem miért kell többet bele látni."

. Miből jön le neked, hogy ebbe többet látnak bele?

márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha 2-3x össze futok velük,akkor utána bejelölnek fb.on és beszélgetést kezdeményeznek és el akarnak hívni ide oda. Feltételezem nem baráti szándékból.
márc. 17. 11:52
 9/17 A kérdező kommentje:
meg ez a rögtön van párod? és mikor azt hazudtam van, akkor érdekes mód fel szívodtak,akinek mondtam hogy nincs az meg állandóan irogatot. Nem szeretem nagy dobra verni,de mondtam hogy bocsi,de a lányokat szeretem, akkor is mindig felszívodtak,szóval ebből látszik,hogy barátkozni akarnak hanem többet.
márc. 17. 11:54
 10/17 A kérdező kommentje:
hogy nem barátkozni*
márc. 17. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!