Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik a WC-n ilyen 45 perceket...

Akik a WC-n ilyen 45 perceket ülnek nagydolognál azok konkrétan mit csinálnak ami eddig tart nekik?

Figyelt kérdés
Nem a bizonyos dolog kinyomására gondolok mert az max 5 perc hanem tényleg kérdezem!!
márc. 18. 19:34
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, de undorító dolog a bűzben kotlani a szar felett…
márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
59%
Telefonozom.
márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
65%
Nekem eddig tart. Persze azt is lehetne, hogy kijövök, aztán meg 5-10p után visszamegyek, de azzal csak fölöslegesen fogy a papír.
márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
75%
Akit én ismerek, az rejtvényt fejt.
márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
57%
Nem kényelmesebb a fotelben telefonozni?
márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
55%
Telefont nyomkodok.
márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
72%

Én lehúzom a törlés előtt a szrt, aztán telefonozás közben várok, hogy van-e még valami, aminek ki kell jönnie. Tádá, nem lesz bűz, pedig bent voltam fél órát.

Vagy van olyan, hogy bemegyek, csak a fing jött ki, és nyomom, de semmi, csak az inger.

Vagy koliban a budira vonulok el, ha magányra vágyok.

márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
35%
#5 biztos gyerekük van és előle bújkálnak😀Vagy a szeretővel írogatnak.
márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, honnan vagy ennyire biztos, hogy a kinyomás max 5 perc? Nekem volt sokszor szorulásom vagy egyszerűen nehezen ment de volt, hogy negyed órát ott ültem és erőlködtem, majd lejöttem és újra kellett...Jó a 45 perc tényleg sok de 5 perc kevés néha...
márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
26%
Nálam a szagból tudni csak, hogy pisiltem vagy kakiltam-e. Mindig rettegtem, hogy libidógyilkos kotlós pasim lesz.
márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!