Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik a WC-n ilyen 45 perceket...

Akik a WC-n ilyen 45 perceket ülnek nagydolognál azok konkrétan mit csinálnak ami eddig tart nekik?

Figyelt kérdés
Nem a bizonyos dolog kinyomására gondolok mert az max 5 perc hanem tényleg kérdezem!!
márc. 18. 19:34
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
13%

Ki az az igénytelen, aki a, telefont fogja a kezében még sarik?


Összefogdosni a telót?


Utána meg egész nap a kezedben van, az arcodhoz nyúlsz, stb. . .

márc. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem szoktam szarás közben vakargatni a seggemet, így nem kerül kaka a telefonra.
márc. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Ez inkább egészségügyi probléma, mintsem lassúság

#11

márc. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Nőt nem ismerek akiről tudnám, hogy szeret ott csücsörögni szerintem ez valami férfi dolog.

Aki kérdezte honnan tudom hát nyilván volt ilyen a környezetemben is de nem fogom nyíltan meginterjúzni a témáról. A szomszédomról meg azért tudom mert társasház, az a rohadt szagszívó végig idegtépően berreg aztán hallik a lehúzás. Este mikor aludnál végig számolod a perceket ugyan meddig bír még trónolni abban a hülye berregésben a kakijával. Ezért született a kérdés, ilyenkor csak azon filózol tényleg mit tud ezalatt a rém hosszú idő alatt csinálni, számomra elképzelhetetlen.

márc. 19. 08:36
 35/44 anonim ***** válasza:
43%
Én nő vagyok és szeretek ott ücsörögni.
márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédod olyan öreg, hogy már a szar is bottal jár ki belőle, arra vár a budin, hogy valaki felmenjen egy bottal. Azért berreg.
márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
68%

31


Nem kötözködésből, de neked hogy a bánatban lesz szaros a kezed wc-zés közben?

márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
25%

Igen, és mikor törlöd a segged hová teszed a telót?


Gőzölög a sz@r, rohadt igénytelen.

márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
50%

38


Én konkrétan a mosógépre, de amúgy meg simán zsebrerakod

márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
38# Hát nem azzal törlöm ki, vagy nem tudom, mire gondolsz😂 Nekem a wc-ben van mosdókagyló, oda szoktam rakni. Aztán kezet mosok, aztán elrakom a telefont. De gondolom te minden szarás után lezuhanyzol, hajat mosol, új ruhákat veszel fel. Csak mondom, hogy a kakamolekuláknak nem kell 45 perc, hogy lerakódjanak rajtad, elég nekik az a néhány is, amíg te vagy bent.
márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!