Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik a WC-n ilyen 45 perceket...

Akik a WC-n ilyen 45 perceket ülnek nagydolognál azok konkrétan mit csinálnak ami eddig tart nekik?

Figyelt kérdés
Nem a bizonyos dolog kinyomására gondolok mert az max 5 perc hanem tényleg kérdezem!!
márc. 18. 19:34
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
62%
Örülj, ha neked 5 perc, én egy pisilést sem tudok le ennyi idő alatt
márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
81%

Elég gaz így ennyi egészségtelen ember van hogy fel óráig kell várniuk hogy történjen valami

Meghogy telefon kell hozza

Mert nem bírsz 10 percet csak magadban lenni?

márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
0%
9-es válaszomat miért pontozta le valaki, elárulja? Akinek tényleg 5 perc vagy kevesebb, örüljön neki de vannak sajnos akiknek nem elég ennyi még eg pisinél se...
márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
75%

#11

"Örülj, ha neked 5 perc, én egy pisilést sem tudok le ennyi idő alatt"

Az igen. Jó lassú vagy.

márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
0%
14.Ez nem lassúság kérdése, hanem mennyiségé. Nekem volt egyszer, hogy sugárban jött kis és utána cseppenként kis adag de még mindig nem végeztem, mikor azt hittem még jött és még...pedig huszonéves vagyok.
márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
45%

#15

Persze közben meg Telefonozol!



Marshmello: MTV World Stage

márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
75%
Több rostot kéne fogyasztani, meg többet sportolni, ha ennyi székrekedős van itt…
márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom a tolófájásokra várnak. Nekem egy perc a nagy dolog maximum.
márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Tolófájásokra várakozva is max 15 percet tudok elképzelni és az már sok idő. De mikor hallom, hogy a szomszéd már túllépi a 40 percet, közel egy órája ücsörög bent arra tényleg őszintén kíváncsi lettem. Telefonozás, rejtvény? Tényleg nem jobb azt a fotelban mint ott a kaki felett kakis fenékkel??
márc. 18. 20:16
 20/44 anonim ***** válasza:
37%
Telefonozok :D
márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!