Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen személyiség lehet az...

Milyen személyiség lehet az unokatesóm?

Figyelt kérdés

Nem sok érzelme, arckifejezése van. Nem érdeklik a szabályok és csak akkor tartja be őket, ha neki megfelel. Gátlástalanul hazudozik, csal vagy vezet félre (hivatalos ügyekben is). A macskát gondolkodás nélkül lelöki a lábával a lépcsőn ha az útjában van. Mások előtt állatszeretőnek mutatja magát, hogy jó pontokat szerezzen. Nem érdekli mi van a családdal vagy a barátaival érzelmileg, csak a praktikus dolgok például mikor mennek valahova vagy hogy ez ŐT hogyan érinti. Ha valaki beteg akkor az érdekli ki megy helyette vele moziba. Nem érdekli a másik szenvedése. Ha kap szívességeket, akkor elfogadja, de ő maga nem töri magát másokon segíteni.


Nagyon kedves, jószívű képet tart fenn magáról, de belül nem az. Ég és föld.

Önző, manipulatív és bármiről hazudik vagy félrevezet ha kell. Kifejezéstelen az arca és mindig egy hideg, távoli ember benyomását kelti. Nem hatják meg mások érzései és nem érez bűntudatot ha kihasznál másokat. Teljesen lenézi a többi embert maga körül és egoista, bár nagyon jól leplezi. Olyan emberekkel barátkozik, akiket hasznosnak tart vagy legalább méltónak a saját szintjére. Rendkívül okos és számító is. Ha haragszik sem látod rajta. Nem agresszív.


Felajánlottam, hogy próbálok segíteni változni de nem érdekli. Amikor kérdőre vontam nem szégyelli-e magát vagy nincs-e bűntudata, csak vigyorgott és mondta nincs. Ránézésre meg nem mondanád, hogy ilyen. Teljesen mosolygós, boci szemekkel tud nézni, ha akar.


Ez valami skizofrénia? (28 éves férfi)



márc. 20. 11:48
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
5%
Olyasmi.
márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%
Nem skizofrén, hanem pszichopata.
márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata, tankönyvi példa.
márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Biztosa
márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Az életében lehettek olyan tõrések, amelyek ilyenné tették.Talán szakember segithet rajta, de az sem biztos.
márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
83%
Ha skizo lenne, akkor hallucinálna is hozzá meg romlik a szövegértésük is és nem összefüggően válaszolnak neked. Plusz még egyéb is lehet.Általában az antiszociális emberek ilyenek, akiket sokszor összekevernek az aszociálissal vagy a szociális fóbiással. De lehet, hogy én is tök hülyeséget írtam. 😅
márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
75%
Az én unokatesóm meg egy haszonleső ribi, az ilyenek ezt a pár sort és percet sem érdemlik meg, amit feleslegesen ráfordítottál.
márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
75%
Pszichopata, machiavellista vagy narcisztikus (valoszinusegi sorrendben...)
márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
45%

Rossz olvasni - véleményem szerint - a laikus diagnózisokat.

Számodra az a legjobb, ha kerülöd őt, nem az ha még kérdést is kiírva róla foglalkozz vele, idegenekkel-laikusokkal, a saját leírásod alapján megtippelve a személyiségét.

Mennyiben segít, ha egy címkét ráaggatsz? Megváltoztatni nem változtatja meg.

márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Hallucináció: Nincs neki tudtommal. Ez fel se merült.

Nárcisztikus: Szerintem őt nem érdekli mit gondolnak mások, leszarja és lenézi őket. Én legalábbis így vettem le.

Machiavelli és pszichopata: Ezekre rákeresve és kicsit elolvasva amit találok stimmelni látszanak. Viszont nem gyilkos, akkor hogy lehet pszichopata?


Miért akarom tudni? Mert érdekel miért ilyen és hogy lehet megváltoztatni.

márc. 20. 12:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!