Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen személyiség lehet az...

Milyen személyiség lehet az unokatesóm?

Figyelt kérdés

Nem sok érzelme, arckifejezése van. Nem érdeklik a szabályok és csak akkor tartja be őket, ha neki megfelel. Gátlástalanul hazudozik, csal vagy vezet félre (hivatalos ügyekben is). A macskát gondolkodás nélkül lelöki a lábával a lépcsőn ha az útjában van. Mások előtt állatszeretőnek mutatja magát, hogy jó pontokat szerezzen. Nem érdekli mi van a családdal vagy a barátaival érzelmileg, csak a praktikus dolgok például mikor mennek valahova vagy hogy ez ŐT hogyan érinti. Ha valaki beteg akkor az érdekli ki megy helyette vele moziba. Nem érdekli a másik szenvedése. Ha kap szívességeket, akkor elfogadja, de ő maga nem töri magát másokon segíteni.


Nagyon kedves, jószívű képet tart fenn magáról, de belül nem az. Ég és föld.

Önző, manipulatív és bármiről hazudik vagy félrevezet ha kell. Kifejezéstelen az arca és mindig egy hideg, távoli ember benyomását kelti. Nem hatják meg mások érzései és nem érez bűntudatot ha kihasznál másokat. Teljesen lenézi a többi embert maga körül és egoista, bár nagyon jól leplezi. Olyan emberekkel barátkozik, akiket hasznosnak tart vagy legalább méltónak a saját szintjére. Rendkívül okos és számító is. Ha haragszik sem látod rajta. Nem agresszív.


Felajánlottam, hogy próbálok segíteni változni de nem érdekli. Amikor kérdőre vontam nem szégyelli-e magát vagy nincs-e bűntudata, csak vigyorgott és mondta nincs. Ránézésre meg nem mondanád, hogy ilyen. Teljesen mosolygós, boci szemekkel tud nézni, ha akar.


Ez valami skizofrénia? (28 éves férfi)



márc. 20. 11:48
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező leírásását olvasva, ha tényleg igaz, amit leír, akkor nagy kár, hogy a pszichopatákat nem lehet meggyógyítani.. Ez az ember közveszélyes másokra.
márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Egy Tv műsorban volt egy nagyon hasonló, 19 éves "srác"

A macskájukat azért belezte ki, mert unatkozott...


Végül a saját anyját gyilkolta meg egy zsinórral, meg több késszúrással, ert, idézem: nagyon kedves, jó anya volt, igazán szeretetreméltó.


A műsor pszichológusa szerint pszichopata, totálisan érzelemmentes személyiséggel, és azért műveli ilyen dolgokat, mert csak ez zökkenti ki a a "felszínes" életből. Ez ad ingert neki, a hagyományos emberi érzések, ingerek számára semmit nem érnek.

márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
88%

"Miért akarom tudni? Mert érdekel miért ilyen és hogy lehet megváltoztatni."


Egyik ember se tudja a másikat "megváltoztatni".

Ahelyett hogy őt elemzed inkább az lenne célszerű ha azon gondolkodnál: miképpen kerüld el.

márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Nem fogom elkerülni.


Gyilkosság: Nem hiszem, hogy ilyeneket tenne. Viszont tény, hogy sokat unatkozik. Ezt gyakran mondja is ha épp beszélgetünk. Adrenalin-függőnek hívja magát.

márc. 20. 13:11
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
14# Kérdező és te tudod róla, hogy átver, manipulál másokat? Elmondta neked, vagy dicsekedett vele? Csak mert akkor tényleg veszélyes lehet.
márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

A puzzle-darabkákat összerakva rájöttem egyszer-kétszer. És amikor egyszer szembesítettem a helyzettel akkor először hárított, játszotta a hülyegyereket, aztán a jószándékút és végül feladta és beismerte. Viszont semmi megbánás vagy ilyesmi nem volt, szerinte ügyes volt. Bármikor megcsinálná újra.


Ebből szűröm le, hogy nemcsak bűntudata nincs, de büszke rá. És amilyen mesterien adta a tudatlan balféket, szerintem nem ez az első eset.

márc. 20. 13:26
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem akarod kerülni? Ez az ember tudatosan árt másoknak, talán neked is. Semmit nem profitálsz a vele való kapcsolatból. Megváltoztatni pedig nem fogod tudni.

Első olvasásra nekem is a pszichopata ugrott be, de lehet, hogy hülyeség, pszichiáter nem vagyok.

márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:
rossz
márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

10, Kerdezo: nem skizo, hanem pszichopata. Gondolom a tobbi melle, amit leirtal, az is hozzajon, hogy nem tanul semmibol, felelosseget nem vallal, erzelmei nincsenek.

Nem kell feltetlenul gyilkosnak lennie, bar a gyilkosok pszichok.

Se megvaltoztatni, se megmenteni nem tudod. Gyerekkorban, vagy szuletese elott modosult az agyanak a szerkezete.

Nezd meg a Youtube-n A bennfentes vagy az Eva Vinter csatornajat, az oda feltoltott videokbol meg fogod tudni, ami erdekel teged.

márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
48%
12: igen. En ismertem egy figurat, aki tobbszor meg is mondta, hogy ot megnyugtatja, ha megol egy allatot. Es barmikor megolne ismet embereket gondolkozas nelkul (katonakoraban egy csaladot lott le, anya-apa-gyerek, menekulok a hataron), nem sajnalna oket, megint lelole. Ha valaki elotte halan meg, nem erdekelne. Vagy a fiaval jatszik rendszeresen orosz rulettet, nyillal. Stb. Ez is pszicho. Felelmetes. No contact vele regota.
márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!