Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon kimerültem?

Figyelt kérdés

Nagyon kimerültnek érzem magamat. Már semmi lelki erőm nincs semmihez és a munkán kívül már nem is csinálok semmit. A baráti kapcsolataim csak kimerítenek és mindenki a lelkiszemetesének néz engem.

Amikor pedig én beszélek a problémáimról akkor egyszerűen csak csönd van semmi több. A családomról nem is beszélek, ott aztán mindennek megkell felelni, minden legyen tökéletes és alig várják, hogy valamibe beleköthessenek. Nem rég költöztem új helyre ráadásul egyedül ami eléggé megvisel. Igazából, úgy érzem a munkahelyem sem az igazi, de nem nagyon merek változtatni, mert félek, hogy csak rosszabb munkát találnék. Egy normális, kedves együttérző ember nincs az életemben akit tényleg érdekelnék. Szoktam járni lovagolni amit nagyon szeretek, de már az sem az igazi. Nagyon félek, hogy a hátralévő életem ilyen lesz ami most.



márc. 24. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem késő változtatni azon amin szeretnél!
márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Klisés, de igaza van az elsőnek. Sajnos ebből a mókuskerékből csak te tudsz kitörni:/
márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és hol laksz ?

Hasonló a problémám nekem is és ha közel vagy( vagy nem nagyon messze)

akkor kitalálhatnánk valamit ami ha csak egy kis ideig is jobbá teszi az életünket akkor már megérte.

márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég sokan vagyunk így, akik örülnének valaki őszinte figyelmének,barátságának - érdek nélkül.

A kérdező fogalmazása egy nagyon intelligens embert sejtet, már csak ezért is érdemes volt olvasni,még ha szomorú is a kérdés kifejtése...


F

márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt teljesen kiégsz, találj valamit amiben örömöd leled.
márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy pszichológus el tud indítani. Ő tud segíteni, hogy elfogadj sok mindent és fájdalommentesen továbblépj. Ha nehéz döntés elmenni egyhez akár magad is olvashatsz pszichológiáról s segíthetsz, hogy továbblépj, változtass, az legyél aki szeretnél. Nekem az utóbbi bejött. Remélem segíthettem és rendbe tudsz jönni, hajrá!
márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem rég költöztem új helyre ráadásul egyedül"

Ez a jó! Leráztad azokat, akik csak zavartak eddig. Itt a remek alkalom, hogy jó munkát és jó embereket, barátokat találj. Tiszta lappal indulhatsz, most jön el a te időd.

márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Vegyél erőt magadon, és kelj egy félórával korábban. menj ki kicsit a szabadba,ha mozogsz is, az még jobb. A reggeli nap fénye remek dopaminforrás.Szerezz be valami kisállatot és simogasd rendszeresen. Ha teheted, ölelj meg valakit. Ha kávézol, előtte sokáig szívd be a gőzét.Olvasgass a cirkadián ritmusról és tartsd magad hozzá. Mondanám az étrendváltást is, de az neked túl nagy falat lenne egyszerre.
márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!